کد خبر: 664614 A

با پایان یافتن پنجره نقل و انتقالات تابستانی لیست ورودی و خروجی باشگاه پارس جنوبی جم را بررسی می‌کنیم.

به گزارش ایلنا، باشگاه پارس جنوبی جم با هدایت مهدی تارتار تابستان شلوغی را از حیث ورود و خروج بازیکن تجربه کرد که این مورد برای باشگاهی که تنها یک سال از شروع فعالیت آن در لیگ برتر می‌گذرد کمی عجیب به نظر می رسد.

تیم پارس جنوبی جم در اولین حضور خود در لیگ برتر توانست عملکرد قابل قبولی از خود بر جای بگذارد و توانست حتی تا میانه های فصل خود را در میان سه تیم بالای فصل حفظ کنند. این عملکرد قابل قبول باعث شد تا بازیکنان کلیدی و شاخص این تیم مشتری های زیادی داشته باشند و مهدی تارتار با نگرانی در پی ساختن تیمی به کیفیت تیم فصل گذشته‌ی خود باشد.

پارس جنوبی در این تابستان مهره های کلیدی خود را از دست داد و انتظار می رفت که این تیم دچار تضعیف شوند اما با عملکرد خوب مدیریت این باشگاه بازیکنان جایگزین با کیفیتی جذب این تیم شدند تا کمتر جای خالی مهره های از دست رفته این تیم حس شود.

میثم تیموری و فرشاد محمدی مهر دو دفاع کناری این تیم که نقش بسزایی در موفقیت فصل گذشته این تیم داشتند به استقلال پیوستند، وحید حمدی نژاد دفاع چپ ذخیره فصل گذشته این تیم هم با عقد قراردادی شاگرد داریوش یزدی در استقلال خوزستان شد. محسن فروزان به تراکتورسازی، محمد طیبی به سپاهان و علی دشتی هم به سایپا پیوستند تا تیم‌های مدعی قهرمانی را با حضور خود تقویت کنند. مهدی زبیدی هم به فولاد خوزستان پیوست تا خاطرات خوش خود در کنار حسن بیت سعید را این بار در فولاد خوزستان تجربه کند. امید سینگ و میثم آقایی هم از این تیم جداشدند تا تیم یکپارچه تارتار دچار دگرگونی شود.

در کنار مشکلات مالی که پدیده فصل گذشته با آن دست و پنجه نرم کرد، رحمان احمدی، فرشیدپاداش، عماد میرجوان، محسن بنگر، محمد شادکام و محمدستاری به لیست بازیکنان اضافه شدند تا بتوانند عملکرد خوب فصل گذشته خود را تکرار کنند که تا به اینجای کار هم در این امر موفق شدند.

لیست ورودی‌ها

رحمان احمدی - فرشیدپاداش - عمادمیرجوان - محسن بنگر - محمدستاری - محمد شادکام

لیست خروجی‌ها

میثم تیموری - فرشاد محمدی مهر - محسن فروزان - محمد طیبی - امید سینگ - وحید حمدی نژاد - علی‌ دشتی - میثم‌ آقایی - مهدی زبیدی

مهدی تارتار پارس جنوبی جم نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر