کد خبر: 664533 A

ورزشگاه آزادی یکی از بهترین جوهایی بود که تاکنون تجربه کرده‌ام

کاپیتان السد قطر درباره بازی رفت برابر استقلال تهران و جو استادیوم آزادی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، ژاوی هرناندز در گفت و گو با سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا اظهار داشت: به نظرم ما بازی خیلی خوبی را مقابل استقلال به نمایش گذاشتیم، اما هنوز یک بازی دیگر باقی مانده است که می‌تواند 90 دقیقه باشد و حتی ممکن است بازی به وقت‌های اضافه کشیده شود. در فوتبال نمی‌شود حدس زد که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

او ادامه داد: حداقل ما کارمان را در تهران به خوبی انجام دادیم. ما عملکرد خیلی خوبی را از خود ارائه دادیم و به نظرم عملکرد بهتری نسبت به استقلال به خصوص در نیمه دوم ارائه کردیم. همچنین در نیمه اول حداقل می‌توانستیم یک گل به ثمر برسانیم.

کاپیتان السد درباره جو استادیوم آزادی در بازی برابر استقلال تهران گفت: جو فوق‌العاده‌ای در ورزشگاه حاکم بود و باید بگویم یکی از بهترین جوهایی بود که تاکنون در دوران حرفه‌ای‌ام دیده بودم. تمامی تماشاگران فوق‌العاده بودند، ورزشگاه آزادی مکان فوق‌العاده‌ای برای بازی کردن است. واقعاً از تجربه بازی در این ورزشگاه لذت بردم، این چیزی بود که واقعاً دوست داشتیم.

ژاوی تصریح کرد: می‌دانیم که تیم خیلی خوبی داریم. این فصل ما بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم از جمله گابی، جونگ وو یونگ و چند بازیکن قطری. به نظرم ما توانایی رقابت با دیگر تیم‌های آسیایی برای کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را داریم.

هافبک السد بیان داشت: با توجه به نتیجه‌ای که در تهران گرفتیم، فکر می‌کنم ما بخت اول صعود هستیم، اما همانطور که در ابتدای صحبت‌هایم گفتم، کسی نمی‌تواند حدس بزند که در فوتبال چه اتفاقی خواهد افتاد. استقلال هم تیمی خوبی دارد و آنها قطعاً برای رقابت به اینجا خواهند آمد چون تیم‌های ایرانی واقعاً قدرتمند هستند، اما به نظرم ما اعتماد به نفس بالایی داریم. ما به خصوص این فصل خیلی پیشرفت داشته‌ایم. واقعاً پیش‌فصل خوبی داشتیم و با رویاهای بزرگ پا به این رقابت‌ها گذاشتیم.

کنفدراسیون فوتبال آسیا السد قطر ژاوی هرناندز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر