کد خبر: 664485 A

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی می‌گوید اگرچه برای بازی تیمش مقابل نیوکاسل لروی سانه را نیمکت‌نشین کرد اما این بازیکن آلمانی هنوز هم برای او مهره مهمی محسوب می‌شود.

به گزارش ایلنا، پپ گواردیولا همچنین تأکید کرد که حذف سانه از فهرست 18 نفره سیتی برای این بازی که با پیروزی 2 بر یک مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌ها تمام شد، تنها و تنها یک تصمیم تاکتیکی بوده است.

سانه فصل گذشته از سوی اتحادیه بازیکنان حرفه‌ای انگلیس به‌عنوان بهترین بازیکن جوان لیگ برتر معرفی شد اما در کمال تعجب در سه بازی نخست این فصل سیتی به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته است. بازیکن سابق شالکه اما برای بازی اخیر تیمش حتی به‌عنوان بازیکن تعویضی هم بازی نکرد و در کنار کوین د‌بروین از روی سکوها مسابقه را تماشا کرد.

گواردیولا گفت:«یک روز دیگر شاید رحیم استرلینگ یا محرز یا برناردو سیلوا، سرخیو آگوئرو یا گابریل ژسوس نیمکت‌نشین شوند. ما 6 مهاجم داریم. ما کلی بازیکن داریم و در تصمیمات‌مان باید شیوه بازی حریف را هم در نظر بگیریم، همینطور وضعیتی که من هر روزه در تیم می‌بینم. به این دلیل بود که سانه در فهرست نبود. لروی فصل گذشته برای ما بازیکن بسیار مهمی بود و امیدوارم که این فصل هم مهم باشد. بازی قبلی فیل فودن در فهرست تیم نبود و این اتفاق برایش خیلی ناراحت کننده بود. الان هم لروی ناراحت است و من برایش ناراحتم. در بازی‌های بعدی او آماده خواهد بود.»

منچسترسیتی پپ گواردیولا لوی سانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر