کد خبر: 664287 A

برانکو در مصاف با شاگردان سابق خود در اکثر مواقع پیروز میدان بوده است.

به گزارش ایلنا، پرسپولیس باید در چارچوب هفته ششم رقابت های لیگ برتر به مصاف نساجی مازندران برود. پروفسور باید رو در روی یکی دیگر از شاگردهای گذشته خود قرار بگیرد.

او پس از رویارویی با علی دایی، یحیی گل محمدی و علی کریمی این بار مقابل جواد نکونام قرار می گیرد. 

برانکو در برابر علی دایی آمار خوبی داشته است. او در 6 رویارویی با تیمهای شهریار 4 برد، یک مساوی و تنها یک شکست داشته که دست بر قضا آن شکست به آخرین جدال دو تیم در ورزشگاه آزادی برمیگردد. دایی با سه تیم صبا، نفت و سایپا به دیدار برانکو رفته است.

آمار یحیی گل محمدی برگشت. او در ابتدا راه بردن برانکو را بسیار خوب بلد بود اما در ادامه همه چیز تغییرکرد و حالا به رقیب مورد علاقه آقای سرمربی تبدیل شده است. 

یحیی گل‌‌محمدی گربه سیاهی بود که برانکو نمی‌توانست او را شکست بدهد. دو برد و یک تساوی عملکرد یحیی مقابل برانکو و تیم آماده‌اش بود و یک رکورد ویژه را به نام خود ثبت کرده بود. بازی رفت مقابل تراکتورسازی گل‌محمدی در فصل گذشته دیداری بود که این رکورد را شکست.

یحیی و برانکو، فصل گذشته هم در همان اول فصل و در هفته دوم با هم رودررو شدند. نبردی نابرابر که تراکتورسازی محروم از نقل وانتقالات با تعداد زیاد محروم و مصدوم در بدترین شرایط به پرسپولیس رسید و برانکو از بهترین فرصت بهترین استفاده را کرد و طلسمش را مقابل شاگرد سابقش شکست. پرسپولیس این بازی را با نتیجه ۲ بر یک برنده شد و این برد شروعی بود برای آغاز سریال برانکو و یحیی گل‌محمدی، این بار با روند معکوس. برانکو در بازی برگشت هم یحیی را شکست داد و حالا با از پیش رو برداشتن پدیده در اولین هفته فصل، مقابل گربه سیاه سابق هت‌تریک کرده است

علی کریمی هم در تنها جدال با برانکو فصل گذشته با نتیجه 3-0 شکست خورد تا نشان دهد حداقل با سپیدرود رقیب خطرناکی برای پروفسور نیست.

حال باید دید نکونام در جدال با برانکو  پرسپولیسش چه نتیجه ای را به دست می آورد.

پرسپولیس جواد نکونام علی دایی یحیی گل محمدی برانکو ایوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر