کد خبر: 664270 A

عضو تیم ملی فوتسال گفت: خوشبختانه شرایط تمرینات و اردوها به گونه ای است که بازیکنان در کنار کادر فنی با تمرکز بالا، فعالیتهای خود را برگزار می کنند.

به گزارش ایلنا، مهدی جاوید، عضو تیم ملی فوتسال گفت: تمرینات بازیکنان جوان در کنار ملی پوشان با تجربه باعث می شود تا انگیزه در میان ملی پوشان بالا برود. شرایط جدید و خوبی د رتیم ملی حاکم شده و بازیکنان جوان بدر کنار در گیر ملی پوشان تمرینات شادابی را پیگیری و تمام تلاش خود را برای بالا بردن سطح فنی خود و در نهایت تیم بکار می برند.

وی در ادامه بیان کرد:  تمرینات تیم ملی فوتسال به منظور شرکت در تورنمنت چهارجانبه تبریز در حال برگزاری است. کادر فنی شرایط را به گونه ای فراهم کرده تا از بازیکنان جوانان  و باتجربه در این تورنمنت استفاده کند و سطح فنی ملی پوشان جدید را ارزیابی کند. ضمن اینکه برگزاری چنین مسابقاتی به کسب تجربه بازیکنان نیز کمک بسزایی می کند.

وی درباره شناخت از حریفان در تورنمنت چهارجانبه تبریز گفت: از تیم بلاروس شناخت زیادی نداریم. اما اکراین تیم شناخته شده ای در سطح اروپا است و بدون شک رقابت سخت و خوبی را پیش بینی می کنم. در خصوص تیم ژاپن نیز باید بگویم، این تیم حریف سنتی ما در آسیا است و فکر می کنم بازی بسیار جذاب و قشنگی به نمایش گذاشته شود.  طبق اطلاعاتی که دارم تیم ژاپن تدارک وسیعی برای تیمش در نظر دارد تا بتواند در 2020 عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد.

معتقدم این تورنمنت در  سطح بالا و مطلوبی برگزار خواهد شد.

وی در ادامه بیان کرد: پس از رقابتهای جام ملتهای آسیا، وقفه ای در اردوهای تیم ملی به دلیل نبود مسابقات ایجاد شد اما خوشبختانه اردوهای تیم ملی دوباره آغاز شده تا بازیکنان در کنار یکدیگر برای حضور در پیکارهای پیش رو آماده شوند.

وی معقتد است که برگزاری اردوهای تیم ملی به صورت مداوم می تواند به کادر فنی برای شناخت هر چه بیشتر بازیکنان کمک کند.

جاوید در پایان گفت: برگزاری اردوهای مدون و شرایطی که فدراسیون فوتبال، کمیته فوتسال و سازمان تیم های ملی برای تیم ملی مهیا کرده باعث خواهد شد تا آمادگی مناسبی برای دیدارهای پیش رو داشته باشیم. بدون شک هماهنگی بین بازیکنان باعث می شود تا تیم در شرایط فوق العاده ای  داشته باشیم و قطعا کمک شایانی به تیم ملی برای حضوری موفق در رقابتهای جام جهانی 2020 خواهد کرد.

 

تیم ملی فوتسال مهدی جاوید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر