کد خبر: 664173 A

15 بازیکن از دو تیم السد و الدحیل به تیم ملی قطر دعوت شدند.

به گزارش ایلنا، اردوی تیم ملی فوتبال قطر قرار است آغاز شود و در همین رابطه سرمربی اسپانیایی این تیم 26 بازیکن را دعوت کرد که 9 بازیکن از السد و 5 بازیکن از الدحیل در این لیست به چشم می خورد. یعنی مجموع بازیکنان این دو تیم 15 نفر است و 11 بازیکن دیگر از تیمهای دیگر به این اردو فراخوانده شدند.

باشگاه السد قطر اعلام کرد که ۱۱بازیکن این تیم برای حضور در اردوی تیم های ملی کشورمان دعوت شده‌اند. ۹بازیکن السد که عبارتند از: مشعل برشم، پدرو میگل، سالم الهاجری، طارق سلمان، عبدالکریم حسن، خوخی بوعلام ،هاشم علی، حسن الهیدوس و اکرم عفیف به اردوی تیم ملی قطر رفتند. بغداد بونجاح و یونگ نیز به ترتیب به اردوی تیم های ملی الجزایر و کره جنوبی ملحق خواهند شد.

همچنین الدحیل هم در تیم ملی بازیکنانی چون سلطان البریک، بسام الراوی، اسم مادیبو، عبدالله الاحراک و موئز علی  دارد.اسماعیل محمد و کریم بوضیاف هم به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم ملی نیستند وگرنهتعدادشان بیشتر از این می شد.

السد در بازی رفت استقلال را با نتیجه 3-1 در آزادی شکست داد و پرسپولیس هم در قطر با یک گل به الدحیل باخت. بازیهای برگشت در روز 26 شهریورماه به انجام می رسد.

 

پرسپولیس استقلال تهران السد قطر تیم ملی قطر الدحیل قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر