کد خبر: 664149 A

مدافع پارس جم در مورد شرایط تیمش و دیدار با سپاهان صحبت کرد.

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط پارس جم اظهار داشت: بعد از بازی با سپاهان تمرینات تعطیل شد و استراحت کردیم و از امروز قرار است دوباره تمریناتمان شروع شود. آقای تارتار بعد از بازی با سپاهان گفتند دیگر در تمرین نمی‌آیند و بعد از آن دیگر خبر ندارم چه اتفاقی افتاده است. امروز باید در تمرین حاضر شویم و ببینیم ایشان سر تمرین حاضر می‌شود یا نه.

وی افزود: مشکلات پارس جم خیلی زیاد است و رضائیان به عنوان مدیرعامل تنهاست و کسی به او کمک نمی‌کند و ایشان هم دست تنها کاری ازش ساخته نیست. آقای تارتار هم برای حمایت از بچه‌ها آن صحبت‌ها را مطرح کرد. مشکلات زیادی داریم و شاید باورتان نشود که از ابتدای فصل تا الان دریافتی تیم ما صفر بوده است و فکر می‌کنم سایر تیم‌ها حداقل یک دریافتی کوچک داشته‌اند. امیدوارم مشکلات تیم ما حل شود چون تیم خوبی داریم و حیف است مسائل مالی تاثیر منفی بگذارد.

مدافع پارس جم در مورد بازی با سپاهان عنوان کرد: بازی خوبی بود و از تماشاگران ممنونم که مثل همیشه به کمک ما آمدند و ورزشگاه را پر کردند. فکر می‌کنم گلی که در دقایق ابتدایی زدیم روی همین حضور تماشاگران و فشار و جو سنگینی بود که برای حریف ایجاد کردند. بازی خوبی بود و می‌توانستیم پیروز شویم ولی سهل انگاری در دقیقه آخر برد را از ما گرفت.

ستاری در ادامه گفت: وقتی بازی 2-1 بود می‌توانستیم به گل سوم هم برسیم ولی بدشانسی مانع از رسیدن ما به گل شد و در ادامه گل خوردیم. در کل بازی خوبی بود و مقابل تیمی بازی داشتیم که برای قهرمانی بسته شده است. من شاگرد امیرخان بودم و سبک کاری ایشان را می‌دانم و همیشه تیم‌ خوبی دارند که نتیجه گرفتن مقابلش سخت است.

وی در مورد رویارویی با سرمربی سابقش هم عنوان کرد: همیشه این رویارویی‌ها جذاب است و به بازیکن انگیزه می‌دهد خصوصاً وقتی برای سال قبل باشد. امیرخان برای من خیلی زحمت کشید و نکات زیادی یاد من داد و می‌خواستم نشان دهم شاگرد خوبی برایش بودم و نکات را به خوبی یاد گرفتم و برای همین سعی کردم بهترین بازی‌ام را انجام دهم.

مدافع چپ پارس جم در مورد تقابل با سمت راست قدرتمند سپاهان گفت: شانس من است که مقابل تیم‌هایی قرار می‌گیریم که نقطه قوتشان سمت راست است. در بازی با سایپا و استقلال هم این نکته وجود داشت و کادرفنی تاکید زیادی داشت که جلوی آنها را بگیریم و خدا را شکر فکر می‌کنم موفق بودیم. در این بازی هم ایرانپوریان یک گل زد که روی نفوذش به وسط بود و از جناح راست اجازه نفوذ ندادیم.

ستاری در پایان با اشاره به فهرست تیم ملی و انتقاداتی که بابت نادیده گرفتن بازیکنان لیگ شده است گفت: من مطمئنم کی‌روش لیگ را به خوبی رصد می‌کند و نباید عجله کرد. در اردو های بعدی بازیکنانی از لیگ که شایسته هستند هم اضافه می‌شوند.

لیگ برتر فوتبال پارس جم جنوبی محمد ستاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر