کد خبر: 664121 A

رئیس کمیته آموزش گفت: اگر سطح دانش و مربیگری یک مدرس در حد بالا باشد، بدون شک مربیان با کیفیتی تحویل جامعه فوتبال داده خواهد شد.

به گزارش ایلنا، میرشاد ماجدی، رئیس کمیته آموزش در خصوص برگزاری آزمون سراسری مدرسان کلاس مربیگری C ایران که از روز گذشته در ورزشگاه شهید دستگردی آغاز شده است، گفت: 120 شرکت کننده در این آزمون حضور داشته و زیر نظر 9 مدرس ارشد آسیا و کشور ( مرتضی محصص، فریدون معینی، نادر عربی، مسعود اقبالی، اردشیر پور نعمت، وحید امیری، احمد سنجری، غلامرضا جهانی و کیومرث دهقانپور) دوره های تئوری و عملی خود را پشت سر می گذارند.

وی در ادامه بیان کرد: معتقدم اگر مدرسان باکیفیت در دوره های آموزشی حضور داشته باشند، مربیان با کیفتی را تربیت می کنند و بالطبع بازیکنان با کیفیتی توسط مربیان تحویل جامعه فوتبال می شود.
 رئیس کمیته آموزش گفت: کمیته آموزش با هدف ارتقا و کیفیت بحث مربیگری در کشور دوره ها و آزمون های مختلفی را برگزار می کند تا بتواند با رفع نواقص، بستر رشد و توسعه فوتبال را در بحث آموزش و تربیت مربی فراهم کند.

کمیته آموزش جهت انتخاب نخبگان مدرسان کلاس مربیگری C ایران،  اقدام به دعوت از 120 مربی کرده تا با برگزاری آزمون های مختلف، به ارزیابی مربیان بپردازد.

گفتنی است، آزمون های این دوره توسط 9 نفر از مدرسان ارشد کشور و آسیا از مربیان گرفته می شود

 

میرشاد ماجدی کمیته آموزش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر