کد خبر: 664006 A

هنوز معلوم نیست تکلیف عبدا... ویسی و نفت مسجدسلیمان به چه صورت است که خبر می‌رسد مسوولان این باشگاه با گزینه‌های دیگری برای هدایت زردپوشان خوزستانی وارد مذاکره شدند.

به گزارش ایلنا، در ابتدا گفته می‌شد مسوولان باشگاه- که البته معلوم نیست منظور از مسوولان چه کسانی هستند- با بهروز مکوندی مذاکره کردند و به او پیشنهاد سرمربیگری نفت مسجدسلیمان را دادند که مکوندی آن را نپذیرفت.

حالا که مکوندی هدایت نفت مسجدسلیمان را نپذیرفت از گزینه‌های دیگری خبر می‌رسد که مهم‌ترین آن پرویز مظلومی است. ظاهرا مسوولان نفت مسجدسلیمان با مظلومی برای سرمربیگری این تیم در لیگ برتر وارد مذاکره شدند که باید دید شرایط به چه صورت است.

با توجه به شرایطی که نفت مسجدسلیمان این روزها دارد و علاوه بر اختلاف بین اعضای هیات مدیره، با مشکلات مالی زیادی مواجه است، بعید به نظر می‌رسد که مظلومی قبول کند هدایت زردپوشان مسجدسلیمانی را بپذیرد چون به خوبی می‌داند هم مشکلات زیادی پیش رو خواهد داشت و هم اینکه با هر شکست، با شعارهای اعتراض‌آمیز هواداران پرشمار و پرشور نفت مسجدسلیمان مواجه خواهد شد. حالا باید دید با این شرایط، تکلیف سرمربیگری نفت مسجدسلیمان چه زمانی و به چه صورت مشخص خواهد شد.

نفت مسجدسلیمان عبدالله ویسی بهروز مکوندی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر