کد خبر: 663495 A

بازی های آسیایی 2018

کایپتان تیم ملی بسکتبال ایران بعد از نایب قهرمانی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، صمد نیکخواه بهرامی در پایان بازی های آسیایی و کسب مدال نقره توسط ایران اظهار داشت: متاسفانه نشد. ما واقعا امروز شانس قهرمانی داشتیم و بازی را خوب آغاز کردیم. تیم چین هم واقعا بهتر از ما بود چون آنها یک شب استثنایی را داشتند. البته که داور هم به آنها کمک کرد. باز هم می‌گویم یک شب استثنایی داشتند چون آمار 13 از 22 در پرتاب های 3 امتیازی واقعا عجیب است.

وی افزود: به هر حال بازیکنان ما هم تلاش خود را کردند؛ اما تمرکز آنها بالاتر بود. با اینکه هدفمان مدال طلا بود؛ اما نشد. آنهایی که بسکتبالی هستند، می‌دانند که آمار چینی‌ها امشب فوق العاده بود.

کاپیتان تیم ملی درباره اینکه گفته شده بود بعد از بازی‌های آسیایی خداحافظی می‌کند، گفت: من صحبتی از خداحافظی نکردم. از من پرسیدند و گفتم که درباره آینده تصمیم نگرفتم. سن من طوری است که بالاخره باید این روزها جا را به جوان‌ها بدهیم. من اصلا خوشم نمی‌آید درباره این مساله حرف بزنم.

نیکخواه بهرامی ادامه داد: این یک تصمیم شخصی است و روزی که تصمیم بگیرم، نباشم، دیگر نمی‌آیم. خیلی از این داستان‌های خداحافظی خوشم نمی‌آید چون درایران هیچ وقت درست برگزار نمی‌شود. به همین خاطر خیلی دوست ندارم در این باره حرف بزنم.

صمد نیکخواه بهرامی تیم ملی بسکتبال ایران بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر