کد خبر: 663165 A

به اقا فیروز زنگ می‌زنم و از وی مشاوره خواهم گرفت

رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی تبریز انتخاب شد تا از روز سه شنبه کارش را در این تیم شروع کند

به گزارش ایلنا، رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید ماشین سازی تبریز انتخاب شد تا از روز سه شنبه کارش را در این تیم شروع کند .با مهاجری در این خصوص همکلام شدیم که در ذیل می خوانید 

* در خصوص حضورتان به عنوان سرمربی در ماشین‌سازی صحبت کنید.


آقای زنوزی به ما محبت داشتند و به ما اعتماد کردند همانطوری که ابتدای فصل در خصوص تراکتورسازی این وظیفه را به ما محبت کردند.آن موقع در ابتدای فصل شرایط تراکتور از لحاظ تیمی خوب نبود و تیم تازه واگذار شده بود، سرمربی نداشت و ما وظیفه داشتیم تیم را ببندیم. خدا را شکر الان هم تیم بسیار خوبی است و فکر می‌کنم یکی از شانس‌های مسلم قهرمانی است. بعد از جدایی آقای کریمی از ماشین‌سازی این وظیفه به من محول شد. احساس کردیم می‌توانیم در این تیم کار کنیم و از روز سه‌شنبه کارمان را رسما شروع خواهیم کرد.

*با فیروز کریمی در این باره صحبت کرده‌اید؟


هنوز فرصت نکرده‌ام که با ایشان صحبت کنم اما طبق وظیفه‌ای که دارم قطعا این کار را خواهم کرد چون من سال‌ها شاگرد و دستیار ایشان بودم و چیزهای زیادی را هم از وی یاد گرفته‌ام. کار کردن جای آقا فیروز هم راحت است و هم سخت. از لحاظ فنی ایشان یکی از بهترین مربیان ایران است و بازیکنان راحت تر تاکتیک‌هیا وی را در تمرین و بازی پیاده می‌کنند سخت از این بابت جاهایی که ایشان مربیگری می‌کنند سطح توقع را بالا می‌برد ما تلاش می‌کنیم که راه او را در ماشین سازی ادامه دهیم و هر جا هم که نیاز باشد از وی کمک خواهیم گرفت. از نصیرزاده هم تشکر می‌کنم که به عنوان مدیرعامل به من اعتماد کردند.

*برای ماشین سازی بازیکن جدید خواهید گرفت.


قطعا این تیم را تقویت خواهیم کرد نیاز به سه چهار بازیکن جدید داریم تا شرایط خوبی را داشته باشیم.

*چه رتبه‌ای را برای ماشین‌سازی پیش بینی می‌کنید.


ما قطعا به سقوط فکر نمی‌کنیم و تلاش می‌کنیم که به رتبه‌های بالاصعود کنیم. ماشین سازی در بازی با تراکتور نشان داد که چه پتانسیل بالایی دارد. امیدوارم هر چه زودتر ماشین سازی راهش را پیدا کند و مانند تراکتورسازی شرایطش بهتر شود. یک نکته را باید بگویم و آن هم این است که تماشاگران تبریزی بی‌نظیر هستند و مطمئنا با حمایت آنها شرایط فوتبال تبریز بهتر خواهد شد.

*تیم سابقتان پدیده این روزها شرایط خوبی دارد.


خیلی خوشحالم که پدیده چنین شرایطی دارد و صدرنشین است.این تیم پتانسیل آن را دارد که در بهترین رتبه در جدول قرار بگیرد مربی بسیار خوبی به نام یحیی سرمربی این تیم است. من فقط یک نگرانی دارم و آن هم ادامه کار است. امیدوارم مسوولین قدر این شرایط را بدانند و از این تیم حمایت کنند.

ماشین سازی تبریز رضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر