کد خبر: 663164 A

آخرین تلاش‌ها برای نرفتن احسان به تبریز؛

هوادارن سپاهان در تلاش هستند تا حاج‌صفی را از رفتن به تراکتورسازی منصرف کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، احسان حاج‌صفی، کاپیتان سابق سپاهان و بازیکن فصل گذشته المپیاکوس که به دلیل بیرون ماندن از فهرست اروپایی این تیم قصد جدایی دارد و در حال بازگشت به ایران است، برخلاف آنکه تصور می‌شد به سپاهان برگردد، با تراکتورسازی به توافق رسیده و در یک قدمی امضای قرارداد با این باشگاه قرار دارد.

خبر توافق احتمالی حاج‌صفی با تراکتور برای سپاهانی‌ها شوکه کننده بود و حالا هواداران این تیم در آخرین تلاش‌ها برای منصرف کردن این بازیکن از سفر به تبریز، کمپین کاپیتان برگرد خود را که چند وقتی است در فضای مجازی راه انداخته‌اند، با یادآوری اشتباهات این بازیکن در ترکیب سپاهان در آمیخته‌اند تا از این طریق بخواهند او را به بازگشت ترغیب کنند.

حاج صفی یک بار در لیگ دوازدهم و در حالیکه سپاهان و استقلال در کورس قهرمانی رقابت می‌کردند، با اشتباهی که در بازی با داماش انجام داد و یک پنالتی به حریف داد باعث شد تیمش شکست بخورد و به نوعی قهرمانی را از سپاهان گرفت و به استقلال تقدیم کرد.

وی دو فصل قبل هم در دیدار نیمه نهایی جام حذفی مقابل نفت تهران پنالتی خود را از دست داد تا تیمش حذف شده و از رسیدن به فینال باز بماند.

به عقیده سپاهانی‌ها، حاج‌صفی دو قهرمانی از سپاهان گرفته است و برای جبران این دو اشتباه باید در این شرایط سخت از پیشنهاد اغوا کننده تراکتورسازی بگذرد و با پول کمتر به اصفهان بیاید تا به نوعی دینش را ادا کرده باشد.

تراکتورسازی تبریز لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان احسان حاج‌صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر