کد خبر: 663149 A

مدافع پارس جم در دقیقه پایانی بازی تیمش مقابل سپاهان اشتباه مرگباری داشت.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، سپاهان در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر در جم میهمان پارس جنوبی بود و در حالیکه تا ثانیه‌های پایانی بازی را به میزبان خود واگذار کرده بود، گل دقیقه 5+90 کی‌روش استنلی کار را به تساوی کشاند و مانع پیروزی پارسی‌ها شد.

این گل به نوعی روی اشتباه بنگر در یارگیری صورت گرفت و این بازیکن که مامور مهار استنلی شده بود کمی دیرتر از او به هوا پرید تا فرصت ضربه زدن به مهاجم برزیلی داده باشد.

بنگر که با قد 191 یکی از بلندترین مدافعان محسوب می‌شود با توجه به برنامه سپاهان روی استفاده از قدرت سرزنی استنلی مامور مهار او در طول 90 دقیقه بود و در خیلی از صحنه‌ها توانست مانع سرزنی این بازیکن شود ولی غفلت او در دقیقه پایانی بازی کار دست تیمش داد.

بنگر پیش از این در تراکتورسازی زیر نظر قلعه‌نویی بازی کرده بود و اشتباهی که در بازی با پرسپولیس داشت و منجر به شکست این تیم شد باعث شد سرمربی وقت تراکتورسازی او را از ترکیب کنار بگذارد و رابطه آنها پس از این موضوع دیگر حسنه نشد.

به نظر می‌رسد حتی اگر بنگر را مقصر شکست 3 بر صفر تراکتورسازی مقابل پرسپولیس در دور برگشت لیگ شانزدهم بدانیم با این اشتباه در دیدار هفته گذشته به نوعی او با قلعه‌نویی بی‌حساب شده باشد.

photo_2018-09-01_10-31-46

تراکتورسازی امیر قلعه‌نویی سپاهان اصفهان محسن بنگر پارس جم جنوبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر