کد خبر: 662879 A

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران می گوید از تصمیمات داور و به طور کلی شرایط بازی با استقلال خوزستان ناراضی است.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از پیروزی تیمش برابر استقلال خوزستان در نشست خبری، گفت: فکر نمی کنم که خود سازمان لیگ بخواهد که بازی‌ها اینگونه برگزار شود. بنابراین خود سازمان لیگ تمهیداتی بیاندیشد تا بازی بهتر مدیریت شود. ما نتوانستیم فوتبال بازی کنیم. یک بازی پر تنش، پر سر و صدا و پر از جنجال را شاهد بودیم. مخصوصا در نیمه دوم که خبری از فوتبال نبود.

وی افزود: همه چه از طرف ما چه از طرف تیم حریف به تصمیمات داور معترض بودند. این به خاطر این است که بازی مدیریت نمی‌شود. سازمان لیگ به فکر باشد تا بازی‌ها با چنین شرایط مواجه نشود. ما در نیمه اول کاملا سر بودیم و باید چندین گل می‌زدیم. اما در نیمه دوم بازی کاملاً از ریتم خارج شد.

جلالی در واکنش به صحبت یزدی مبنی بر اینکه پیکان ضد فوتبال بازی کرده است، اظهار کرد: اینجا هر کسی می‌تواند از دید خودش هر صحبتی بکند ولی اگر بازی ما ضد فوتبال بود، پس آنها چه کار کردند؟ یک چیزی مثل فوق ضد فوتبال. یزدی کم لطفی کرده است. او حق ندارد راجع من صحبت کند. بازی در نیمه دوم اصلا ریتم نداشت. داور نمی‌توانست بازی را اداره کند. تیم حریف چه کار کرد که ما نکردیم؟ یک بازی یکنواخت و به هم ریخته را شاهد بودیم.

سرمربی پیکان اضافه کرد: ما قبل از این بازی، ۵ بازی انجام دادیم و فقط یک برد داشتیم و این تیم ما را از نظر ذهنی تحت فشار گذاشته بود. ما در بازی با گسترش فولاد بهتر بودیم اما نتواسنتیم پیروز شویم. این چیزی است که ذهن را آزار می‌دهد. وقتی ذهن آزار می‌بیند زیر فشار می‌رود و تیم نمی‌تواند خوب بازی کند. استقلال خوزستانی‌ها خیلی درگیرانه بازی می‌کردند و داور هم نمی توانست تصمیمات به جا بگیرد. همه در حالت عصبی بازی را دنبال می‌کردند.

او در پایان در مورد دو مهاجمه بازی کردن تیمش هم گفت: ما در نیمه اول خوب بودیم. این اولین بازی‌ای بود که می‌خواستیم در خط حمله با ایده‌های متفاوت بازی کنیم. سعی می‌کنیم روی این موضوع هم بیشتر کار کنیم.

مجید جلالی پیکان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر