کد خبر: 662814 A

استعفای فرمالیته جدید از ویسی

مدت‌ها بود از قهر و ناز کردن مربیان راحت شده بودیم که این بار عبدا...ویسی دست به چنین کاری زد.

به گزارش ایلنا، ناز کردن‌ها و استعفاهای  صوری ویسی به صورتی شده که دیگر هواداران به آن واکنش چندانی نشان نمی‌دهند. البته این قهرها تا الان فقط مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان را تحت فشار قرار داده. مدیرعاملی که خیلی موردتایید هواداران نفت مسجدسلیمان نیست و شاید مشکلات مالی و قهرهای ویسی باعث رفتن او از نفت مسجدسلیمان شود

تا همین چند سال پیش شاهد ناز کردن محمد بنا در کشتی بودیم. سرمربی موفقی که هر بار اتفاقی خلاف نظرش که البته کاملا به منافع کشتی بستگی داشت، رقم می‌خورد، استعفا می‌داد و می‌رفت. محمد بنا از این طریق به دنبال این بود که کشتی فرنگی را به سطح بالایی برساند و البته به فرنگی‌کاران اعتماد به نفس بالایی بدهد. به این صورت که آنها خود را پایین‌تر از آزادکاران ندانند و امکاناتی که به کشتی آزاد داده می‌شد باید به کشتی فرنگی هم اختصاص پیدا می‌کرد. سرمربی پیشین کشتی فرنگی با این کارهایش، به خواسته‌هایش رسید و البته خواسته فدراسیون کشتی را که کسب افتخار بود هم برآورده می‌کرد. با وجود اینکه همه می‌دانستیم محمد بنا با قهرهایش به دنبال شرایط بهتر برای کشتی فرنگی است و البته فدراسیون کشتی اجازه جدایی به او نمی‌دهد اما دیگر این حرکت برای همه خسته‌کننده شده بود. اینکه یک سرمربی بارها و بارها قهر کند و به اردوی تیم ملی کشتی نرود. شاید حالا خیلی‌ها قدر آن قهر کردن‌ها را بیشتر بدانند اما در آن زمان، این مساله به اتفاقی خسته‌کننده تبدیل شده بود که دیگر کسی حوصله آن را نداشت و به آن اهمیت چندانی نمی‌داد. به همین دلیل هم بود که محمد بنا تصمیم گرفت در ادامه کارش دیگر قهر نکند و خواسته‌هایش را جور دیگری دنبال کند. بر این اساس دیگر هیچ قهری از محمد بنا نمی‌دیدیم چون می‌دانست مردم دیگر از این رفتار خسته شدند. حالا بعد از سال‌ها که البته دیگر محمد بنا در تیم ملی کشتی فرنگی حضور ندارد، شاهد این رفتار در فوتبال هستیم. آن هم از سوی عبدا... ویسی سرمربی نفت مسجدسلیمان.

ویسی از زمانی که هنوز نامش به‌عنوان سرمربی نفت مسجدسلیمان به صورت رسمی شروع نشده بود، چنین رفتاری را شروع کرد. او در روزی که قرار بود به‌عنوان سرمربی زردپوشان مسجدسلیمانی اعلام شود، به گونه‌ای قهر کرد و گفت تا زمانی که پول نرسد، قرارداد رسمی امضا نمی‌کند. بعد از آن هم وقتی قرارداد امضا شد، این سرمربی جوان باز هم چنین رفتاری را تکرار کرد و از استعفا حرف زد. این رفتار بارها ادامه پیدا کرد و حالا یک بار دیگر تکرار شد.

به تازگی خبر می‌رسد عبدا... ویسی که این روزها در اهواز به سر می‌برد، تصمیم گرفته استعفا بدهد. این استعفا را فقط در یک مصاحبه اعلام کرده و هنوز خبری از نامه کتبی نیست و البته مدیرعامل باشگاه هم از آن ابراز بی‌اطلاعی می‌کند: «من اطلاعی از این موضوع ندارم و تازه این خبر را می‌شنوم! تاکنون ویسی چیزی به ما نگفته و استعفایی به ما نرسیده. به هر حال اگر چنین اتفاقی بیفتد، با آن مخالفت می‌کنیم.»

دلیل ویسی برای این استعفا هم چیزی نیست جز مسائل مالی: «ما در این مدت مشکلات عدیده‌ای داشتیم که مایل به بازگو کردن آن نیستم. می‌روم و امیدوارم این مشکلات برطرف شود تا مردم خوب این شهر روزهای درخشانی را تجربه کنند. ما در این مدت برابر ٣ تیم مدعی تراکتورسازی، پرسپولیس و فولاد موفق شدیم ٣ امتیاز کسب کنیم و فکر می‌کنم نتایج‌مان مثبت بوده. دورنمای نفت مسجدسلیمان روشن است و من از حالا دست مدیران باشگاه را باز می‌گذارم تا سرمربی خود را انتخاب کنند و آرزو دارم این باشگاه در ادامه راه خود موفق باشد.»

ویسی در حالی این صحبت‌ها را بیان کرده که نه تنها نامه کتبی استعفای خود را به باشگاه نداده، بلکه حتی بهمن روشنایی و بهروز مکوندی را به جلسه هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان فرستاده تا مسائل مرتبط با تیم را حل کنند که بتواند به کارش ادامه دهد.

در واقع این استعفا هم مثل همه استعفاهای قبلی ویسی صوری است و او با این قهر کردن‌ها می‌خواهد به خواسته‌اش که حل شدن مشکلات مالی تیم است، برسد. ویسی به خوبی می‌داند با استعفای او موافقت نمی‌شود و به همین دلیل دست به چنین کاری زده. ضمن اینکه او در آستانه بازی حساس با استقلال تهران شاید با این مساله قصد دارد به گونه‌ای بهانه‌های قبل از شکست تیمش را جور کند. اینکه مثلا مشکل مالی داشتند و بازیکنان از تمرکز بالایی برخوردار نبودند. به هر حال بدون شک عبدا... ویسی به زودی برمی‌گردد و کارش را با نفت مسجدسلیمان ادامه می‌دهد اما شاید بد نباشد او از الان بداند این رفتارها به زودی خسته‌کننده می‌شود و شاید تاثیر منفی روی مردم و هواداران نفت مسجدسلیمان داشته باشد.

استقلال عبدالله ویسی نفت مسجد سلیمان محمد بنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر