کد خبر: 662760 A

گلر با تجربه پارسی‌ها خیلی دوست دارد امروز در ترکیب اصلی برابر قلعه‌نویی و سپاهان قرار بگیرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، تقابل امروز سپاهان با پارس جنوبی در جم برای یکی از بازیکنان تیم میزبان دیدار خاصی است و خیلی دوست دارد در ترکیب اصلی به میدان برود.

رحمان احمدی، گلر با تجربه پارسی‌ها پیش از این سابقه حضور در سپاهان و کار زیر نظر قلعه‌نویی در این تیم را داشته و حضور او در فصل نهم در سپاهان فصل خوبی را برایش رقم نزد.

احمدی در آن دوران یکی از پاهای ثابت اردوی تیم ملی بود و وضعیت خوبی هم در سپاهان داشت ولی آمدن قلعه‌نویی و مهدی رحمتی همراه او به این تیم با نیمکت نشینی مطلق این بازیکن در طول فصل و از دست رفتن پیراهن تیم ملی برایش همراه بود. احمدی تلاش زیادی کرد تا از سپاهان برود ولی قلعه‌نویی قصد داشت با حفظ او نیمکت مطمئنی برای رحمتی داشته باشد و اجازه جدایی نداد. این موضوع با دلخوری و عصبانیت شدید احمدی در طول فصل و مصاحبه‌های تندش علیه قلعه‌نویی در پایان فصل همراه بود.

حالا احمدی با لباس پارس جم روبروی قلعه‌نویی و سپاهانی ایستاده که خاطرات خوشی از آن ندارد و این در شرایطی است که احتمالا این بار هم نیمکت نشین خواهد بود.

پارسی‌ها پس از جدایی فروزان و رفتنش به تراکتورسازی، احمدی را از پیکان به خدمت گرفتند تا جای او را پر کند ولی درخشش احمد گوهری در پارس جم باعث شد احمدی نیمکت نشین شود و به او بازی نرسد.

به احتمال زیاد گوهری در دیدار با سپاهان هم در ترکیب اصلی پارسی‌ها بازی می‌کند.

لیگ برتر فوتبال رحمان احمدی پارس جم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر