کد خبر: 662731 A

بازی های آسیایی 2018

سرمربی تیم تنیس روی میز بانوان درباره عملکرد بانوان در این دوره از رقابت ها صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، فاطمه کیوانی سرمربی تیم تنیس روی میز بانوان درخصوص موفقیت بانوان در این دوره از بازی‌های آسیایی و جایگاه ایران در جدول رده‌بندی صحبت کرد.

کیوانی با اشاره به اینکه بانوان در بازی‌های جاکارتا به جایگاه اصلی خودشان نزدیک شدند، اظهار داشت: تشکر می‌کنم از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش که در این دوره از بازی‌ها بانوان بیشتری را اعزام کردند و همین امر سبب شد که بانوان ورزشکار ما نسبت به گذشته عملکرد بهتری داشته باشند و خوش درخشیدند. به عنوان مثال در رشته تنیس روی میز بچه‌های ما در سالیان قبل همیشه از تیم‌های چین و هند می‌ترسیدند ولی در این دوره از بازی‌ها توانستیم بازی بسیاری خوبی با آنها انجام دهیم و در بازی با هند با امتیازهای خیلی کم بازی را واگذار کردیم که ندا شهسواری یکی از بازیکنان ما بود که نمایشش در این مسابقات چشم‌گیر بود.

وی در ادامه افزود: اینها همه نشان می‌دهد که بانوان جایگاه اصلی خودشان را در ورزش دارند پیدا می‌کنند. درست است که پله پله در حال پیشرفت هستیم ولی توانسته‌ایم خودمان را به قدرت‌های بزرگ آسیا و جهان نزدیک کنیم و سعی خواهیم کرد در مسابقات آینده نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم تینس روی میز بانوان درباره وضعیت ایران در جدول رده‌بندی بازی‌های آسیایی گفت: اندونزی از فرصت میزبانی خودش استفاده کرده و با اضافه کردن چند رشته بومی خودش به مسابقات باعث شد که چند مدال طلا را بتوانند در رشته‌ای مثل پنچاک سیلات کسب کنند. جایگاه واقعی ایران جایگاه چهارمی است.

تنیس روی میز بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر