کد خبر: 662702 A

صبر زنوزی در مورد دو ملی‌پوش تمام شد؛

باشگاه تراکتورسازی قصد ندارد تا پایان نقل و انتقالات منتظر تصمیم دو بازیکن مورد نظرش باشد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، بحث پیوستن رامیین رضاییان و احسان حاج‌صفی به تراکتورسازی در روزها و هفته‌های اخیر نقل محافل خبری بوده و هر روز اخبار ضد و نقیضی در این مورد منتشر شده است که در نهایت هیچکدام به پاسخ قطعی در مورد رفتن این دو بازیکن تبریز برای ادامه فوتبالشان منجر نشده است.

رامین رضاییان اخیراً قرارداد خودش را با اوستنده بلژیک فسخ کرده تا جدایی‌اش از این تیم قطعی شده باشد ولی هنوز تیم جدیدش مشخص نشده است و اگر پیشنهاد جدی به جز تراکتورسازی داشته باشد هم رسانه‌ای نشده است.

احسان حاج‌صفی هم به دلیل اختلاف با سرمربی المپیاکوس و بیرون ماندن نامش از فهرست اروپایی این تیم شرایط خوبی ندارد و باشگاه رسماً اعلام کرده قصد دارد او را یک سال به طور قرضی به تیم دیگری بدهد و در این میان سپاهان هم که تیم سابق خود احسان است، به صورت جدی خواهان جذب اوست و تراکتورسازی باید با زردپوشان اصفهانی برای جذب او رقابت کند.

با این وجود تراکتورسازان چند مرحله با این دو بازیکن مذاکراتی داشتند که اگرچه هربار به توافق نزدیک‌تر شدند ولی در نهایت هنوز چیزی به عنوان توافق نهایی میان طرفین شکل نگرفته است.

زنوزی، مالک تراکتورسازی آخرین بسته پیشنهادی خودش به این دو بازیکن که رقمی نجومی و اغوا کننده است را ارائه داده و منتظر پاسخ نهایی این دو بازیکن است.

با گذشت چند روز هنوز پاسخ نهایی این دو بازیکن داده نشده است و ظاهراً برای رفتن به تبریز دو دل هستند و جوانب مختلف این کار را بررسی می‌کنند. رضاییان پیش از این گفته بود در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند و در سال‌ها اخیر پیشنهادات زیادی را از لیگ برتر رد کرده است و حاج‌صفی هم اگر به تراکتورسازی برود به نوعی به سپاهان و هوادارانش و سبقه خود در این تیم پشت کرده است و انتخاب دشواری برای او خواهد بود.

طبق آخرین اخباری که رسیده، ظاهراً صبر تراکتورسازان در قبال این دو نفر تمام شده و طی آخرین پیامی که داده‌اند، به رضاییان و حاج‌صفی تا روز شنبه فرصت دارند جواب نهایی خود را بدهند و در غیر این صورت سرخپوشان تبریزی دیگر خواهان آنها نیستند.

با توجه به اینکه کمتر از یک هفته به پایان نقل و انتقالات باقی مانده، تراکتورسازی قصد دارد زودتر پاسخ این دو بازیکن را بداند تا در صورت عدم توافق، فرصت کافی برای جایگزین کردن گزینه‌های دیگر را داشته باشد.

تراکتورسازی تبریز احسان حاج‌صفی رامین رضاییان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر