کد خبر: 662525 A

موج مثبتی پس از تغییرات رخ داده است

محسن سیدی به عنوان مربی سپیدرود رشت در نشست خبری پیش از دیدار برار صنعت نفت آبادان شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

به گزارش ایلنا، محسن سیدی در غیبت علیرضا امامی فر و سهیل حق شناس در نشست خبری پیش از دیدار برابر صنعت نفت حاضر شد. او درباره بازی فردا اظهار داشت: امیدوارم فردا در هفته ششم با حمایت تماشاگران شرایط خوبی برای سپیدرود رقم بخورد. شما حتما می‌دانید چه تغییراتی در سپیدرود شکل گرفته و موج مثبتی به راه افتاده است. امیدوارم فردا اولین برد را برای طرفداران خوب سپیدرود به دست بیاوریم.

سیدی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: میثم فردوسی مصدوم بود که برای این بازی رسیده و البته کوروش ملکی هم  آماده شده ولی محروم نداریم. ما می‌خواهیم از تمام پتانسیل بازیکنانمان استفاده کنیم.

وی در خصوص حریف فردای تیمش گفت: ما از بچگی صنعت نفت را می‌شناسیم و به تماشاگران خونگرم آنها ارادت داریم. این تیم ریشه دار است و مثل تیم نساجی از تیم های ریشه دار محسوب می‌شود. آنها یک مربی خارجی آورده‌اند و شرایط خوبی داشته‌اند. گروه آنالیز ما این تیم را آنالیز کرده و می‌دانیم آنها بازیکنان تاثیرگذاری دارند. امیدوارم که اتفاقات خوبی برای تیم سپیدرود و طرفدارانش رقم  بخورد. از هواداران می‌خواهم که فردا به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند.

نشست خبری سپیدرود رشت محسن سیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر