کد خبر: 662497 A

بازی های آسیایی 2018

سرمربی تیم بانوان کوراش درباره حذف نمایندگان خانم ایران صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهری مهرپور سرمربی کوراش بانوان  پس از حذف نمایندگان کشورمان، گفت: عملکرد کوراش کاران بانوان از رقابت‌های هند خیلی بهتر بود، اما در این بازی‌ها بیش از 30کشور آمدند و همه برای طلا می جنگند و به همین دلیل جای ریسک نیست. بچه های ما امروز بد کار نکردند و تا یک هشتم پیش آمدند، اما متاسفانه تجربه زیاد بین المللی ندارند و در مواقع حساس مغلوب کم تجربگی‌شان می شوند البته عوامل داوری و میزبانی هم بی تاثیر نبود.

وی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: اردوهای منظمی را پشت سر گذاشتیم و شرایط برای موفقیت و مدال آوری بانوان مهیا بود تمرینات و بدنسازی خوبی داشتیم استایل بچه های ما از حریفان خیلی بهتر است،‌ چون دو رقابت همزمان بانوان داشتیم نتوانستم هر دو را کوچ کنم و در مسابقه کولیوند وی از حریف میزبان پیش افتاده بود؛اما امتیاز مساوی پایانی حریف، اجازه جبران به نماینده ما نداد.

سرمربی کوراش بانوان در پایان خاطرنشان کرد: اگر چه قرعه بچه ها خوب نبود ولی چیزی کم نگذاشتند و باخت آنها مسایل روانی بود تا فنی و ما به امید مدال آمده بودیم فردا وزن منهای 78 زهرا باقری را داریم که برنز داخل سالن را دارد و به رغم اینکه حریفان خوبی دارد ولی امیدواریم بر روی سکو برود و دست خالی بر نگردیم و روز ،روز او باشد تا مزد زحماتمان را دریافت کرده باشیم.

کوراش بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر