کد خبر: 662489 A

سرمربی تیم استقلال خوزستان می‌گوید تیم او از نظر تاکتیکی شرایط بهتری را نسبت به پنچ هفته گذشته سپری می‌کند و در بازی با پیکان به دنبال حداکثر امتیاز هستند.

به گزارش ایلنا، داریوش یزدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر پیکان تهران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: پیکان از لحاظ بازیکنان و کادر فنی تیم خوبی است. شناخت خوبی از این تیم داریم و راهکارهای مناسب را  طراحی کرده‌ایم. تفکرات کادر فنی و بازیکنان پیکان را به خوبی می‌شناسیم. تیم ما مشکل مالی دارد همانطور که تمام کشور مشکلات مالی دارد.

او ادامه داد: امسال ما کار را شروع کرده‌ایم و باید یک تشکر ویژه هم از شخص دکتر غفوری رئیس کارخانه داشته باشم که دیدگاه ورزشی خوبی دارند و 20 درصد از مبلغ قراردادها هم پرداخت شده است. مشکل خاصی از نظر مالی نداریم و فعلاً همه چیز به موقع پرداخت شده است. امیدوارم سال خوبی داشته باشیم.

یزدی در مورد اینکه وضعیت پیکان و استقلال در جدول مشابه هم است اما خط دفاع استقلال خوزستان ضعیف‌تر است، گفت: بله پیکان و تیم ما شرایط مشابهی دارند و فقط آنها یک گل بهتر از ما هستند. ما تیم جوانی داریم که نسبت به پیکان تمریناتمان را دیرتر شروع کرده‌ایم. بحث آماده‌سازی تیم ما خیلی خوب شکل نگرفته است و همزمان با بازی‌های رسمی شد. چالش‌هایی را که اکنون هفته به هفته برطرف می‌کنیم باید در جریان آماده‌سازی حل می‌شد.

او ادامه داد: الان تیمی هستیم که به شرایط نسبی مناسبی از نظر تاکتیکی رسیده‌ایم. در کنفرانس بازی قبل هم گفتم بعد از هفته پنجم لیگ وضعیت تاکتیکی ما بهتر خواهد شد و امیدوارم این روند را در ادامه داشته باشیم. 5 گل خورده‌ایم اما نمی‌توان گفت خط دفاعی‌مان خیلی ضعیف است اما خیلی خوب نیست. باید چالش‌ها و مشکلات را برطرف کنیم. دو بازی است که گل نخورده‌ایم و این نویددهنده روزهای خوب است. امیدوارم این اتفاق خوب باز هم تکرار شود و موفقیت هم به دست بیاوریم.

وی در مورد وضعیت یونس دلفی گفت: او از بازیکنان مستعد کشور است و با وجود اینکه به این بازیکن نیاز داشتیم او را در اختیار تیم ملی گذاشتیم. به شخصه او را خیلی دوست دارم و امیدوارم پیشرفت کند. او در فوتبال اروپا می‌تواند پیشرفت کند و از تیم اروپایی پیشنهاد جدی دارد. در صورت بازی در فوتبال اروپا می‌تواند برای تیم ملی کشورمان هم مثمرثمرتر باشد. او اکنون با تیم امید ما بازی می‌کند و در آینده هم می‌تواند به تیم ملی بزرگسالان برود. 

یزدی تصریح کرد: پیشنهاد آیندهوون او جدی است. باید در تست‌های پزشکی شرکت کند. فردا دلفی را در اختیار داریم. وقت تست پزشکی اولیه او همزمان با بازی‌های تیم امید در بازی‌های آسیایی شد اما اکنون مشغول تهیه ویزا و آماده شدن سفر است.

استقلال خوزستان پیکان تهران هفته ششم لیگ برتر فوتبال داریوش یزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر