کد خبر: 662477 A

از بازیکنان تیم امید فقط روستایی به ما اضافه شده است

سرمربی تیم پیکان معتقد است مهاجمانش می‌توانند از دیدار برابر استقلال خوزستان مشکل گلزنی‌شان را برطرف کنند.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: لازم است درباره پنج بازی ابتدایی توضیح دهم. وقتی دیدیم سه بازی اول ما سخت است، روی کارهای دفاعی وقت گذاشتیم و موفق هم بودیم. برای بازی‌های بعدی نیاز به هماهنگی بیشتر و البته گلزنی داشتیم که ضعف این موضوع به عهده من است و من خودم را مقصر بخشی از این اتفاق می‌دانم.

او ادامه داد: با این حال در این هفته سعی کردیم با جلسات تئوری و آمادگی بهتر این ضعف را برطرف کنیم و بچه‌های ما نیز به خوبی آماده هستند. مطمئنم که فصلی موفق را پشت سر خواهیم گذاشت. درباره بازی فردا هم باید بگویم حریف قابل احترامی داریم، اما ما قدرتمندانه به سراغ آنها می‌رویم.

سرمربی پیکان درباره مشکل مهاجمانش در گلزنی گفت: هنوز زمان زیادی از لیگ نگذشته و ما در سه بازی ابتدایی روی برنامه‌ای که داشتیم، موفق بودیم. مشکل زیاد ما هم در بخش گلزنی مربوط به بازی با پدیده می‌شد، اما خوشبختانه شرایط بهتر شده و برای این بازی ایده‌های خوبی در بخش حمله داریم. از طرفی سعی کردیم با تمرینات خاص و زود بازده شرایط را تغییر دهیم که در بازی فردا این تمرینات را اجرا خواهیم کرد.

جلالی درباره زمان برگشت چهار بازیکن پیکان به تمرینات که در اختیار تیم امید بودند، گفت: این بازیکنان هنوز نیامده‌اند و فقط امیر روستایی به ما اضافه شده است، چون پرواز بازیکنان تیم امید به صورت گروه گروه بوده است. ظاهراً بعضی از بازیکنان هم دیشب رسیدند، اما امیر روستایی دو جلسه با ما تمرین کرده است.

مجید جلالی پیکان تهران هفته ششم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر