کد خبر: 662474 A

احتمال غیبت مسلمان برابر پدیده مشهد

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی‌های خوب پدیده و صدرنشینی این تیم در جدول لیگ برتر اتفاقی نیست و این موضوع نشان می دهد با تیم آماده ای بازی داریم.

به گزارش ایلنا، امید نمازی‌ درباره دیدار فردای تیمش برابر پدیده مشهد در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: اینکه پدیده صدرنشین لیگ برتر است و در 5 هفته گذشته بازی‌های خوبی انجام داده نشان می دهد با تیم آماده ای روبرو می شویم.

نمازی‌ ادامه داد: خوشبختانه یک برد ارزشمند برابر ماشین‌سازی تبریز کسب کردیم و بسیار امیدواریم بازی‌های خوبمان که با یک پیروزی ارزشمند و کسب 3 امتیاز همراه بود، با پیروزی برابر پدیده ادامه پیدا کند؛ چون این بازی پایان‌ بخش اول نیم‌فصل نخست لیگ برتر است و امیدوارم با یک برد شیرین به تعطیلات چند هفته‌ای لیگ برویم. ضمن اینکه احتمالاً می‌توانیم با کسب 3 امتیاز این دیدار اعتماد به نفس بالاتری برای دستیابی به اهدافمان پیدا کنیم.

وی به غیبت احتمالی محسن مسلمان به دلیل مصدومیت اشاره کرد و گفت: سایر بازیکنان تیم را در اختیار داریم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با تمام قدرت به مصاف پدیده برویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره انگیزه بازیکنانش در دیدار فردا گفت: در فوتبال حرفه‌ای شاید عوامل انگیزشی هم موثر باشد، اما در این سطح از لیگ برتر بازیکنان حرفه‌ای هستند و می‌دانند باید با تمام تلاش و انگیزه و و بالاترین کیفیت خود در مسابقات حاضر شوند و بازی با پدیده نیز از این امر مستثنی نیست. می‌دانم که بازیکنانم با تمام انگیزه خود در زمین ظاهر می‌شوند و تا سرحد جان می‌جنگند تا بازی با پدیده را با موفقیت پشت سر بگذاریم. از هواداران ذوب‌آهن می‌‌خواهم در بازی با پدیده در کنار تیمشان باشند تا بتوانیم در این دیدار همه از حمایت این عزیزان بهره مند باشیم

ذوب آهن اصفهان هفته ششم لیگ برتر فوتبال امید نمازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر