کد خبر: 662318 A

بازی های آسیایی 2018

بهداد سلیمی درباره خداحافظی اش از تیم ملی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، بهداد سلیمی درباره بازی های آسیایی گفت: واقعا برای کسب این مدال زحمات زیادی را متحمل شدم چرا که بعد از دوران مصدومیت سختی های زیادی را متحمل شدم تا بتوانم نسبت به کشورم انجام وظیفه کنم و دل آنها را شاد کنم.

قهرمان جهان و المپیک گفت: خوشحالم که شرمنده مردم نشدم و توانستم با کسب مدال طلا از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم هر چند که هیچگاه از ورزش و وزنه برداری جدا  نخواهم بود.

بهداد سلیمی گفت: از لطف و مهربانی مردم بسیار  ممنونم واقعیت این است که انرژی مثبت و دعای خیر آنها همیشه به من کمک کرد و اکنون نیز احساس می کنم که باید جوانترها وارد میدان شوند چرا که مصدومیت زانو هم مزید علت شد تا خداحافظی کنم و این خداحافظی به هیچ وجه احساسی نیست.

بهداد سلیمی که به رکورد سه مدال طلا در بازی های آسیایی در کنار محمد نصیری قرار گرفت که او هم از بازی های آسیایی ١٩٦٦  تا ١٩٧٤ به سه مدال طلا در دسته سبک وزن دست یافت، گفت: مهم آن است که این قهرمانی ها و افتخارات با نام ایران بدست آمده و خوشحالم که وزنه برداری افتخارات خوبی را برای کشور در رویدادهای مهم از جمله بازی های آسیایی و المپیک به ثبت رسانده است.

وزنه برداری بهداد سلیمی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر