کد خبر: 662248 A

مهاجم جدید رئال مادرید معرفی می‌شود؟ / گزینه جنجالی پاری سن ژرمن

هدف قبلی رئال مادرید در لیست خریدهای پاری سن ژرمن قرار دارد.

به گزارش ایلنا، 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را مشاهده می‌کنید: 

 

1. رئال مادرید تنها 48 ساعت فرصت دارد تا جانشین کریستیانو رونالدو را معرفی کند. ماریانو دیاز مهاجم لیون که قرار بود به سویا برود در یکقدمی پیوستن به رئال مادرید قرار دارد.

 

2. باشگاه بارسلونا با وجود دو روز مانده به پایان نقل و انتقالات لالیگا و لوشامپیونه همچنان شرایط خرید آندره رابیو از پاری سن ژرمن را دنبال می‌کند.

 

3. باشگاه بوردو رسما به مذاکره با تیری هانری پایان داد. قرار بود مربی سابق تیم ملی بلژیک هدایت تیم فرانسوی را برعهده بگیرد که شروط او مورد قبول باشگاه بوردو قرار نگرفت.

 

4. طبق گزارس رسانه‌های فرانسوی نمایندگان ساویچ، مهاجم لاتزیو با سران باشگاه پاری سن ژرمن ملاقات داشته‌اند و اگر مذاکرات طرفین موفق پیش برود او با بودجه‌ای که از فروش گوئدس کسب کرده‌اند تا پیش از فرا رسیدن روز جمعه به قهرمان فرانسه می‌پیوندد.

 

Image result for ‫سرخی سمپر‬‎

5. بارسلونا تایید کرد سرجی سمپر به همراه آبی پوشان ادامه می‌دهد. بازیکن خط میانی که از چند باشگاه پیشنهاد داشته دوران نقاهت بعد از مصدومیت را سپری می‌کند.

 

6. باشگاه فنرباغچه به گفته اسکای اسپورت هیچگونه مذاکره‌ای با موسی سیسوکو بازیکن تاتنهام نداشته است. 

 

7. کالچو مرکاتو می‌گوید باشگاه یوونتوس برنامه انتقال مارسلو به سری آ را پیگیری می‌کند. رابطه صمیمی او با کریستیانو رونالدو سبب شده تا 50 میلیون یورو بودجه کافی برای جذب مدافع برزیلی به نظر برسد.

 

8. جرارد پیکه شایعه پیوستن به منچستریونایتد را رد کرد و اعلام کرد در بارسلونا خوشحال است.

 

9. رونالدو برای خرید باشگاه رئال وایادولید دست بکار شده و رسانه‌های اسپانیایی مدعی هستند او با 30 میلیون یورو در لالیگا باشگاهداری خواهد کرد.

 

10. رئال سوسیه داد برای خرید ساندرو رامیرز اقدام کرده است.بازیکن سابق بارسلونا و سویا در برنامه‌های این فصل اورتون جای ندارد.

رئال مادرید ماریانو دیاز 10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر