کد خبر: 662037 A

بازکین طراح استقلال با خروج از ترکیب استقلال در اواسط بازی با السد قطر از روی نیمکت شاهد از دست رفتن برتری همبازیانش بود.

به گزارش ایلنا، بازی شب گذشته استقلال تهران مقابل السد قطر اولین دیداری بود که پس از پنج هفته مسابقات لیگ ایران به مارکوس نیومایر فرصتی ارائه شد تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد و از ابتدای بازی به میدان برود.

بازیکن آلمانی که طرفداران از زمان امضای قرارداد او رابه عنوان جانشین سرور جپارف می‌شناسند تا لحظه حضور در زمین برای طراحی حملات استقلال و تغذیه مهاجمان موفق عمل کرد و پاس های کلیدی‌اش در کنار ارسال‌های بی نقص خط دفاعی السد را بارها آزار داد اما درخشش او پایان خوشی نداشت.

مارکوس2

استقلال پس از گل دقایق ابتدایی بازی و بیش از 40 دقیقه دفاع کردن  برای حفظ برتری به تغییری نیاز داشت که بازیکنان تاثیرگذارش به دروازه السد نزدیک شوند و فاصله با تیم حریف را بیشتر کنند اما تصمیم وینفرد شفر به یکباره همه را غافلگیر کرد.

تعویض نیومایر در دقیقه 55 می‌توانست با مهره تهاجمی مانند سجاد آقایی یا روح اله باقری به انجام برسد که محمد دانشگر به جای او در ترکیب قرار گرفت و به خط دفاعی رفت تا روزبه چشمی یک خط جلوتر به عنوان هافبک دفاعی بازی کند.

نیومایر پس از تعویض از روی نیمکت بازی را دنبال کرد و با چهره‌ای مغوم شاهد شکست سه بر یک مقابل السد بود:

مارکوس

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران السد قطر استقلال - السد قطر مارکوس نیومایر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر