کد خبر: 662022 A

بازهم هفته ششم گریبان کاپیتان آبی‌ها را می‌گیرد؟

کاپیتان آبی‌ها شرایطی مشابه فصل گذشته پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، استقلال فصل گذشته با در اختیار داشتن دو گلر مدعی ترکیب اصلی به چالشی شیرین در این پست برخورد کرده بود که بعضاَ حاشیه‌هایی هم برای تیم به همراه داشت.

رحمتی در 4 بازی اول فصل گذشته دوبار دروازه‌اش مقابل صنعت نفت و سایپا باز شده بود ولی در هفته پنجم 2 گل از پدیده دریافت کرد و با نمایشی نه چندان خوب در شکست تیمش مقصر بود. همین موضوع باعث شد از هفته ششم و دیدار با پارس جم نوبت به حسینی جوان برسد که وارد ترکیب اصلی شود. حسینی اگرچه در دیدار اول 2 گل از پارسی‌ها دریافت کرد ولی در ادامه در ترکیب جا افتاد و توانست رکورد بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ لیگ برتر را هم به نام خود در بیاورد.

حسینی در ادامه به جایگاه مطمئنی در ترکیب اصلی آبی‌ها رسید و به تیم ملی هم دعوت شد ولی در هفته‌های پایانی لیگ شاهد بازگشت رحمتی به ترکیب اصلی بودیم و این اتفاق در شروع لیگ جدید هم به همین شکل جلو رفت و استقلال کارش را را با گلر با تجربه‌تر شروع کرد.

حسینی جوان که نیمکت نشینی را تاب نیاورده بود در بازی هفته چهارم مقابل پارس جم اعتراض خود را علنی کرد و با واکنش تند شفر روبرو شد.

عملکرد رحمتی در طول بازی‌های گذشته مثل همیشه مطمئن نبود و در برخی بازی‌ها اشتباهاتی داشت که در نتیجه بازی تاثیرگذار بود ولی اعتراض‌ها به او در دیدار مقابل السد به اوج رسید. جایی که کاپیتان آبی‌ها به شدت دور از انتظار ظاهر شد و با دریافت 3 گل انقادها را متوجه خودش کرد.

به نظر می‌رسد شرایط برای رحمتی به گونه‌ای پیش می‌رود که شفر نیاز به تغییراتی در ترکیب تیمش دارد و نوبت بازی رسیدن به حسینی رسیده است. شاید اگر حسینی جوان صبوری بیشتری به خرج داده بود و نیمکت‌نشینی را با حاشیه‌سازی برای استقلال همراه نمی‌کرد شانسش برای ورود به ترکیب اصلی در این شرایط بیشتر بود ولی در حال حاضر هم اوضاع به گونه‌ای است که همه از لزوم تغییر در دروازه استقلال و بازی رسیدن به حسینی صحبت می‌کنند.

اگر شفر تصمیم بگیرد مقابل نفت مسجد سلیمان از حسینی استفاده کند، باید هفته ششم را کابوس رحمتی دانست که دو فصل پیاپی نیمکت نشینی‌هایش از این مقطع شروع شده است.

 

استقلال تهران سید مهدی رحمتی حسین حسینی وینفر شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر