کد خبر: 661768 A

گلزن استقلال شب عجیبی را در استادیوم آزادی پشت سر گذاشت.

به گزارش ایلنا، السد قطر که هر دو دروازه‌بان اصلی‌اش را در جدال مقابل استقلال در اختیار نداشت، به ناچار از دروازه‌بان سوم و 20 ساله خود سود برد. گلری که از همان ثانیه‌های ابتدایی مشخص بود نه کیفیت و نه جسارت حضور در چنین میدانی را داراست. آبی‌ها در نهایت نیز روی همین بی تجربگی دروازه بان السد موفق شدند تک گل خود را به ثبت برسانند و 78 هزار هوادار حاضر در ورزشگاه را به وجد آوردند. این گل با اشتباه عجیب عناصر دفاعی السد خصوصا دروازه‌بان این تیم به ثمر رسید. آن ها در نیمه نخست با ارائه نمایشی جذاب، دیدنی و البته منطقی بر السد غالب شدند اما با آغاز نیمه دوم، استقلالی دیگر را در زمین دیدیم که هیچ شباهتی به تیم نیمه نخست نداشت.

photo_2018-08-27_23-36-05

از همان آغاز السدی ها حمله می کردند و خطرناک ظاهر می شدند اما برای رسیدن به گل 15 دقیقه صبر کردند تا این که اکرم عفیف با حرکت یک-دو باری خود فضاسازی کرد و توانست از جناح راست خط دفاع استقلال دروازه این تیم را باز کند.

بازیکن شماره 96 السد پس از گل شادی اش را با دیگر همبازیانش تقسیم کرد و البته بخش ویژه شادی گل عفیف اختصاص به دروازه‌بان‌شان داشت. پدرو کوریرا به پیش آمد و اکرم عفیف نیز او را در آغوش گرفت و به نظر می رسد شاد ترین بازیکن السد نیز همان دروازه بان باشد چرا که با این گل از زیر فشار عجیب و غریب گل به خودی خارج شد.

photo_2018-08-27_23-35-44

عکس از امیرحسین خیرخواه

 

استقلال السد قطر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر