کد خبر: 661591 A

بازی های آسیایی 2018

سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران درباره برد مقابل ژاپن صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مهران شاهین طبع سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان پس از پیروزی بر ژاپن و راهیابی ایران به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی جاکارتا گفت: آخرین صحبتی که با پزشک تیم داشتم ارسلان کاظمی مشغول یخ درمانی بودو منتظریم وضعیت او کامل مشخص شود. پای ارسلان پیچیده و امیدوارم که برای بازی بعد برسد هرچند سخت است.

شاهین طبع در خصوص پیروزی نسبتا راحت مقابل ژاپن گفت: ما با یک بازی در مرحله گروهی به پلی آف رسیدیم و در مرحله حذفی هیچ حریفی ساده نیست. بازی های متعددی در مرحله گروهی نداشتیم و تیم ما خوب کار کرد و کاملا مستحق پیروزی بود.

سرمربی تیم ملی در خصوص دیدار نیمه نهایی با کره جنوبی و فینال احتمالی با چین گفت: ما بازی به بازی پیش می رویم و الان فقط روی نیمه نهایی تمرکز داریم و به چین اصلا فکر نمی‌کنیم. کره جنوبی ضعف بزرگی که در زیر سبد داشت را با آوردن یک بازیکن خوب آمریکایی پر کرده و امروز بسکتبال بسیار باثباتی را بازی می‌کند. ما هم بازیکنان با تجربه ای داریم که شک ندارم در شرایط سخت و حساس بازی های خوبی ارائه می دهند.

وی در خصوص نحوه داوری گفت: فکر می کنم اینجا داوران برای هر دو طرف خیلی ظریف سوت می‌زنند و یک مقدار نحوه قضاوت با مرحله انتخابی جام جهانی متفاوت است.

تیم ملی بسکتبال مهران شاهین طبع بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر