کد خبر: 661554 A

رئیس فدراسیون وزنه برداری درباره خداحافظی بهداد سلیمی صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، تاماش آیان رئیس فدراسیون وزنه بردای اظهار داشت: همیشه گفته‌ام ایران یکی از مهمترین کشورها در وزنه برداری جهان است. ایران یکی از قدرتمندترین و مهمترین کشورهاست. امروز خیلی خوشحالم که به وزنه برداری در ایران خیلی توجه می شود و ایت رشته از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی افزود: به طور نرمال مسابقات خیلی خوبی را شاهد بودیم و می توانم بگویم یک رقابت بسیار بزرگ را شاهد بودیم زیرا کسب طلا در بیشتر اوزان آسان نبود.

آیان درباره خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای قهرمانی تاکید کرد: همیشه به همه دوستان و اعضای هیات رئیسه فدراسیون جهانی گفته ام که در ایران استعدادهای زیادی وجود دارد. ویژگی های زیادی برای وزنه برداران ایران وجود دارد و امیدوارم همچنان شاهد حضور ورزشکاران ایرانی جدید باشیم.

او درباره پیش بینی زمان شکسته شدن رکورد تاخالادزه نیز گفت: من دراین مورد نمی توانم چیزی بگویم. قطعا نمی توانم چیزی پیش بینی کنم.

ایان درباره پیشنهاد کنفدراسیون آسیا برای افزایش سهمیه المپیک نیز گفت: قواعد و سازو کار مشخصی در این زمینه وجود دارد. این مساله باید بررسی شود.

آیان در پایان درباره اینکه بسیاری از مردم ایران همچنان معتقدند داوری المپیک در مورد بهداد جوانمردانه نبود، نیز گفت: من نمی توانم در مورد چیزی که قبلا اتفاق افتاده باز هم اظهار نظر کنم ولی می توانم اطمینان دهم که بهترین افرادی که می توانستند در المپیک مسئولیت اجرایی مسابقات را بر عهده بگیرند، آنجا بودند.

وزنه برداری بهداد سلیمی تاماش آیان بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر