کد خبر: 661509 A

ژاوی هرناندز فوق ستاره اسپانیایی السد قطر برای سومین بار در 2 سال اخیر در ورزشگاه آزادی بازی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، ژاوی البته خاطرات خوبی از بازی در استادیوم آزادی ندارد. او نخستین بار در تاریخ 19 بهمن 1395 در ورزشگاه آزادی با السد مقابل استقلال بازی کرد. این بازی در مرحله پلی‌آف لیگ ‌قهرمانان ‌آسیا برگزار شد و ژاوی امیدوار بود تیمش به راحتی پیروز شود اما این اتفاق نیفتاد.

تیم او با خوش‌شانسی در 120 دقیقه با استقلال به تساوی بدون گل رسید و در ضربات پنالتی این استقلالی‌ها بودند که پیروز شدند و ژاوی و همبازیانش را از لیگ قهرمانان ‌آسیا حذف کردند.دومین حضور ژاوی در ایران و ورزشگاه آزادی به 27 فروردین 1397 یعنی حدود 5 ماه پیش برمی‌گردد. السد در بازی رفت پرسپولیس را 3 بر یک شکست داده بود و با یک تساوی هم صدرنشین گروه می‌شد اما با گل به خودی مرتضی پورعلی‌گنجی در دقیقه 3 همه چیز به هم ریخت و در نهایت بازی با همین گل به سود پرسپولیس به پایان رسید و السد در گروه خود دوم شد تا دومین حضور ژاوی در ورزشگاه آزادی هم با ناکامی همراه باشد.

این بار شاهد سومین حضور ژاوی در ورزشگاه آزادی خواهیم بود که البته او و هم‌تیمی‌هایش امیدوارتر از قبل هستند. السد در شرایطی فوق‌العاده به ‌سر می‌برد، تقویت شده و صدرنشین لیگ ستارگان قطر هم هست اما استقلال شرایط ایده‌آلی ندارد و چند بازیکن کلیدی فصل قبل خود را از دست داده و همین باعث شده تا ژاوی امیدوار باشد که این بار ایران و ورزشگاه آزادی را با خاطره‌ای خوش ترک کند.

استقلال تهران السد قطر ژاوی هرناندز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر