کد خبر: 661481 A

مهاجم تیم السد قطر تا به امروز دو بار در ورزشگاه آزادی حضور داشته اما موفق به گلزنی نشده است.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا امشب برابر السد قرار می‌گیرد و مهره‌های کلیدی نایب قهرمان فصل گذشته لیگ ستارگان قطر نقش مهمی در ورزشگاه آزادی خواهند داشت.

یکی از بازیکنان قطعی فریرا در ترکیب السد بغداد بونجاح خواهد بود که طرفداران پرسپولیس به خوبی از عملکرد او مطلع هستند. بونجاح با آمار فوق‌العاده چهار دبل در چهار مسابقه و به ثمر رساندن 9 گل در هفت بازی لیگ قهرمانان که در یکی از آنها نیز به‌عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفته بود، توانسته تا به امروز در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد و با توجه به صعود تیمش به جمع هشت تیم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، خود را به‌عنوان یکی از جدی‌ترین گزینه‌های آقای گلی این رقابت‌ها معرفی کند.

 دو گل او در دیدار رفت مقابل پرسپولیس در جریان بازی‌به ثمر رسیده است. در جدول برترین گلزنان فصل لیگ قهرمانان آسیا پس از بغداد بونجاح، یوسف العربی، مهاجم الدحیل قطر  با 7 گل در رتبه دوم است و بعد از آن مارکوس برگ از العین امارات و رومارینهو از الجزیره هر یک با ۶ گل در رده سوم قرار گرفته‌اند.

بونجاح اما تا به حال برابر استقلال موفق به گلزنی نشده است. او در جریان بازی دوره گذشته که در مرحله پلی آف مقابل آبی پوشان قرار گرفته بودند موفق به گلزنی نشده و سابقه ناکامی در ورزشگاه آزادی را دارد.  در بازی برگشت مرحله گروهی برابر پرسپولیس هم یاران بونجاح بدون گل زده ورزشگاه آزادی را ترک کردند و با یک گل از سرخپوشان شکست خورده بودند.

بغداد

مهاجم 26 در مسابقه امشب فرصت این را دارد که شانسش برای گلزنی در ورزشگاه آزادی را تجربه کند و اینکه برای اولین بار پیروز تهران را ترک کند.

لیگ قهرمانان آسیا استقلال تهران السد قطر بغداد بونجاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر