کد خبر: 661347 A

بازی های آسیایی 2018

رئیس فدراسیون دو و میدانی درباره عملکرد حسن تفتیان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مجید کیهانی، رییس فدراسیون دوومیدانی در خصوص عملکرد حسن تفتیان دونده سرعتی و ملی پوش اظهار داشت: رقابتی دیدنی و جذاب را از سریع ترین دوندگان آسیا در فینال 100 متر بازی های آسیایی شاهد بودیم. سطح این مسابقه بسیار بالا بود و همه دوندگان برای کسب یک نتیجه خوب و حتی مدال به فینال آمده بودند. قهرمان این مسابقه رکورد 9.92 ثانیه را به ثبت رساند و دوندگان بعدی هم با اختلاف هزارم ثانیه با رکورد 10 ثانیه دوم و سوم شدند که این اتفاق گواه همین ادعا است.

وی ادامه داد: تفتیان با وجود تلاش خود با زمان 10.19 ثانیه به رتبه ششمی رسید. ما دوست داشتیم او مدال بگیرد و پیش بینی این را هم کرده بودیم. به هر حال مسابقه است و برد و باخت هم دارد. او ورزشکار شایسته‌ای است و رقابت خوبی هم با دیگر دوندگان ژاپن، چین و کره داشت.

رئیس فدراسیون دوومیدانی افزود: ما فاصله زیادی با سطح بالای سرعت آسیا نداریم و مصمم هستیم با برنامه ریزی برای ارتقای سطح دوهای سرعت دوومیدانی ایران این فاصله را به حداقل برسانیم. امیدوارم که نتایج بهتری در آینده نزدیک حاصل شود.

کیهانی در پایان با آرزوی موفقیت برای همه ملی‌پوشان دوومیدانی ایران خاطر نشان کرد: بی تردید همه ورزشکاران تیم ملی با هدف موفقیت به جاکارتا آمده‌اند و ما نیز برای کسب موفقیت آنها برنامه ریزی کرده‌ایم. آنها نمایندگان شایسته‌ای هستند و ما نیز برای همه آنها آرزوی موفقیت می‌کنیم.

حسن تفتیان دو و میدانی محمد کیهانی بازی های آسیایی 2018
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر