کد خبر: 661311 A

7 ستاره منصوریان در ترکیب شفر

7 بازیکن حال حاضر استقلال تهران سابقه رویارویی با السد قطر در ورزشگاه آزادی را در کارنامه دارند.

به گزارش ایلنا، دیدار استقلال تهران مقابل السد قطر امروز در حالی برگزار می‌شود که آبی‌های تهرانی پس از آخرین دیدار برابر نماینده قطر تغییرات زیادی داشتند و حتی سرمربی آنها هم تغییر کرده است.

استقلال در مرحله پلی آف دوره گذشته لیگ قهرمانان آسیا برابر یاران ژاوی هرناندز قرار گرفته بود، تیم تحت هدایت علیرضا منصوریان با ترکیب مهدی رحمتی، وریا غفوری، لئوناردو پادوانی، میلاد زکی پور، رابسون جانواریو، امید ابراهیمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، بهنام برزای، کاوه رضایی، علی قربانی در ورزشگاه آزادی از حریفش میز‌بانی کرد.

Related image

البته بازی در جریان وقت‌های معمولی برنده نداشت و دو تیم در وقت اضافه هم به تساوی بدون گل رسیدند تا ضربات پنالتی سرنوشت برنده بازی را مشخص کند. پیش از حضور دو تیم در ضربات پنالتی فرشید اسماعیلی، خسرو حیدری و محسن کریمی بازیکنانی بودند که به عنوان یار تعویضی وارد زمین مسابقه شدند.

استقلال در نهایت ضربات پنالتی را 4 بر سه از السد برد تا با حضور گسترده طرفدارانش جشن بزرگی برای صعود به مرحله گروهی برپا کند. 

Related image

از بازیکنان دیدار دو سال پیش تنها رحمتی، غفوری، زکی پور، باقری، حیدری، حسین حسینی و محسن کریمی در حال حاضر همراه استقلال هستند و از شانس بالایی برای حضور در دیدار امروز برخوردار هستند.

استقلال تهران السد قطر یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر