کد خبر: 661298 A

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی‫‎ دلیل برکناری فیروز کریمی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، هوشنگ نصیرزاده، عصر امروز یکشنبه ۴ شهریور با حضور در تمرین تیم فوتبال ماشین سازی تبریز با اعضای کادرفنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز در این دیدار، طی اظهاراتی درخصوص تغییرات ایجاد شده در کادرفنی تیم بیان داشت: فیروز کریمی زحمات و تلاش‎های زیادی را در راستای موفقیت تیم متحمل شد و همواره قدردان ایشان هستیم.

نصیرزاده با اشاره به نتایج تیم در فصل گذشته اظهار داشت: زمانی که فیروز کریمی به مجموعه ما ملحق شد، در انتهای جدول قرار داشتیم و با تلاش مضاعف و همدلی تمامی رده های باشگاه طی روندی رو به رشد، موفق شدیم رتبه تک رقمی را در پایان فصل به ثبت برسانیم و به همین منظور از آقای کریمی تشکر می‌کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه شرایط تیم در فصل جاری لیگ با فصل گذشته قابل مقایسه نیست، تصریح کرد: فیروز کریمی از لحاظ فنی یکی از بهترین مربیان ایران است امّا متاسفانه آماده سازی مناسبی را در پیش فصل انجام نداده ایم و نتایج کسب شده نیز دلیل اثبات این موضوع است.

مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز با تمجید از عملکرد بازیکنان ملحق شده به تیم طی فصل گذشته و فصل جاری، خاطرنشان کرد: به توانایی بازیکنان مان باور داریم و تغییر لحاظ شده در کادرفنی با هدف تغییر در فضای روانی بوده و مجموعه مدیریتی باشگاه نسبت به بهبود روند نتیجه گیری تیم در ادامه مسابقات یقین دارد.

نصیرزاده در پایان اظهاراتش بر افزایش تمرکز و آرامش ذهنی اعضای تیم تاکید کرد و عنوان داشت: برخلاف تصور عمومی، فوتبال ورزش صرفاً جسمانی نیست و آمادگی ذهنی و تمرکز بالا نقش بسزایی در کسب موفقیت دارد و در همین راستا سعی داریم که طی فرآیندی این امر را در تیم جاری سازیم.

فیروز کریمی هوشنگ نصیرزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر