کد خبر: 661256 A

شفر با دو خارجی و مهره‌‌های قابل اعتماد برابر یاران ژاوی

ترکیب استقلال تهران برابر السد قطر با حضور دو بازیکن خارجی در کنار بازیکنان مورد اعتماد وینفرد شفر اعلام شد.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل تیم السد قطر در ورزشگاه آزادی برپا می‌کند و آبی‌ها چشم انتظار پرشور طرفدارانشان هستند تا با تکمیل طرفیت سکوها روز سختی را برای قهرمان سال 2011 آسیا رقم بزنند.

تیم السد قطر همانند استقلال تغییراتی داشته اما آنها پس از بازی مرحله یک هشتم نهایی ضمن حفظ شاکله اصلی تیم دو بازیکن طراز اولی از کره جنوبی و اسپانیا جذب کرده است. در مقابل استقلال مامه بابا تیام گلزن برتر فصل گذشته خود را در اختیار ندارد و همچنین امید ابراهیمی، امید نورافکن و سرور جپارفی در میانه میدان حضور ندارند که بازیسازی کنند. در خط دفاعی هم سیدمجید حسینی غایب بزرگ خواهد بود و در این دیدار استقلال با ترکیب متفاوت‌تری نسبت به بازی مقابل ذوب آهن اصفهان حاضر می‌شود.

در ترکیب امروز روزبه چشمی پس از هفته‌های غیبت در کنار پژمان منتظری حاضر می‌شود و همچنین علی کریمی، طارق همام، مرتضی تبریزی و الحاجی گرو اولین بازی آسیایی را با پیراهن استقلال تجربه خواهند کرد.

 ترکیب بازیکنان استقلال ایران در برابر السد قطر به شرح زیر است:‌

سید مهدی رحمتی، وریا غفوری، پژمان منتظری، روزبه چشمی، آرمین سهرابیان، علی کریمی، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی، طارق همام، مرتضی تبریزی و الحاجی گرو​

ورزشگاه آزادی استقلال تهران السد قطر یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر