کد خبر: 661253 A

حمله جدی پاری سن ژرمن به بازار / هدف جدید منچستریونایتد معرفی شد

ژوزه مورینیو شرایط خرید بازیکن رم ایتالیا را پیگیری می‌کند.

به گزارش ایلنا، 10 شایه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

1. سان انگلیس اعلام کرد ژوزه مورینیو لورنزو پیگیرینی از رم را به عنوان یکی از اهداف زمستانی خود قرار داده و همچنین توبی آلدرویرلد و دنی رز هم در برنامه‌های هم هستند.

 

2. رسانه‌های فرانسوی معتقدند دنی رز، فیلیپ لوییز، خوان برنارت، وندل و ریکاردو رودریگز پنج مدافعی هستند که پاری سن ژرمن برای تقویت سمت چپ خط دفاعی آنها را زیر نظر دارد.

 

3. دیلی میل اعلام کرده قرارداد آرون رمزی به این دلیل تمدید نمی‌شود که او به دنبال دستمزد بالاست و باشگاه آرسنال هم در حال حاضر شروط او را نمی‌پذیرد.

 

4. یولیان دراکسلر از پاری سن ژرمن به باشگاه سویا نزدیک شده است اما اکیپ می‌گوید دستمزد سنگین او با هزینه ماهانه 600هزار یورو سنگ بزرگی پیش رو باشگاه اسپانیایی است.

 

5. روزنامه سان انگلیس اعلام کرد باشگاه پاری سن ژرمن با پیشنهاد 100 میلیون یورویی حاضر به خرید کریستین اریکسن است.

 

6. نشریه اکیپ فرانسه اعلام کرد تیری هانری به قبول هدایت باشگاه بوردو نزدیک شده و به احتمال زیاد روز دوشنبه مراسم معارفه و عقد قراردادش برگزار شود.

 

7. دیلی رکورد اعلام کرد داوید دخیا قصد ندارد در حال حاضر با منچستریونایتد قراردادش را تمدید کند و قرارداد فعلی او با فرا رسیدن سال جدید میلادی به پایان می‌رسد.

 

8. ساندی تایمز در ادعایی جنجالی اعلام کرد رومن آبراموویچ تصمیم دارد سهام باشگاه چلسی را در صورت ارائه پیشنهاد 2 میلیارد پوندی بفروشد.

 

9. ایوان راکیتیچ در واکنش به شایعات توافق با پاری سن ژرمن اعلام کرد تصمیم دارد فصل را با بارسلونا ادامه بدهد.

 

10. دیلی استار اعلام کرد مینو رایولا، مدیر برنامه‌های پل پوگبا تلاش می‌کند این بازیکن فرانسوی را در زمستان پیش رو به بارسلونا منتقل کند.

10 شایعه برتر نقل و انتقالات فوتبال اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر