کد خبر: 661217 A

وین رونی مهاجم و کاپیتان سابق منچستریونایتد از کاپیتان جدید این تیم پل پوگبا خواست که در فصل جدید عملکردش را ارتقا دهد و ستاره اصلی این تیم باشد.

به گزارش ایلنا، رونی گفت: «پل بازیکن فوق‌العاده‌ای است و به نظر من فقط کافی است که خودش باشد. شما از خیلی‌ها می‌شنوید که می‌گویند مورینیو باید سعی کند که از پوگبا بهترین استفاده را ببرد اما پل هم خودش باید این کار را انجام دهد و از نهایت پتانسیلی که دارد استفاده کند. او باید ثابت کند که در چه سطحی قرار دارد و با بازی‌های خوبش به من‌یونایتد کمک کند. اگر منچستریونایتد این فصل قهرمان لیگ برتر شود، به نظر من پوگبا بهترین بازیکن این تیم خواهد بود و در این باره شک ندارم.»

پوگبای 25 ساله در فصل جدید شروع بی‌ثباتی داشته است و در کمال تعجب گفت که رویکردش در باخت 3 بر 2 یونایتد مقابل برایتون در هفته دوم لیگ برتر، درست نبوده است. در همین حال بحث‌هایی در خصوص وجود تنش در رابطه میان پوگبا و مورینیو هم مطرح شده است. رونی در این باره هم گفت: «مسلماً درباره پوگبا زیاد حرف زده می‌شود. او در چشم مردم است و من اطمینان دارم که او می‌داند چطور با این وضعیت کنار بیاید. به هر حال پوگبا یکی از بهترین بازیکنان است.»

منچستریونایتد پل پوگبا وین رونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر