کد خبر: 661215 A

ادعای سرمربی تاتنهام

موریسیو پوچتینو، مربی تاتنهام گفته که تیمش می‌تواند سرانجام به طلسم ورزشگاه اولدترافورد غلبه کند و در این ورزشگاه مقابل منچستریونایتد پیروز شود.

به گزارش ایلنا، تاتنهام در چهار بازی اخیر در خانه یونایتد شکست خورده و هیچ گلی هم به ثمر نرسانده است اما پوچتینو می‌گوید که آنها می‌توانند اوضاع بهتری را رقم بزنند، حتی با اینکه تیم تاتنهام شرایط خوبی پیش از مسابقه نداشته است، چرا که خبر رسیده هوگو یوریس، دروازه‌بان تیم در حالت نامتعارفی رانندگی کرده است.

پوچتینو گفت: «نکات منفی زیادی وجود دارد اما شما باید باور داشته باشید. من هم بیش از هر زمانی باور دارم که می‌توانیم پیروز شویم. ما تیم برنده‌ای هستیم.

تیم‌های برنده گاهی می‌بازند اما اگر رفتار شما صحیح باشد، شما بیشتر پیروز خواهید شد تا اینکه شکست بخورید. ما داریم سخت تلاش می‌کنیم. پس از چهار سال، هنوز نیاز به پیشرفت داریم. ما باید در خانه برخی تیم‌ها پیروز شویم، مانند یونایتد.»

تاتنهام پس از بازی با منچستریونایتد، در خانه میزبان واتفورد خواهد بود. آنها در دو بازی اول خود پیروز شده‌اند و پس از پیروزی سه بر یک مقابل فولام، به مصاف منچستریونایتد می‌روند. یونایتد دیدار قبلی خود را در خانه برایتون با نتیجه سه بر دو باخته است.

منچستریونایتد موریسیو پوچتینو تاتنهام انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر