کد خبر: 661212 A

طبق ادعای نشریه آس اسپانیا، خولن لوپتگی سرمربی رئال مادرید برای بالا بردن شانس پیروزی تیمش در نخستین فصل مربیگری خود در سانتیاگو برنابئو دستیار خود آنتولین گونسالو را مأمور کرده که از روی سکوها‌ عملکرد رقبای کهکشانی‌ها را زیر نظر بگیرد و آمار و ارقامی را درباره آنها به سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا ارائه کند.

به گزارش ایلنا، آنتولین گونسالو مأمور شده است که از تکنولوژی‌هایی که به تازگی استفاده از آنها مجاز شده است، برای جمع‌آوری اطلاعات و داده‌هایی درباره سبک بازی رقبای رئال مادرید و بازیکنان آنها و آنالیز دو بعدی و سه بعدی حرکات آنها بهره بگیرد. او از روی سکوها عملکرد بازیکنان حریف را زیر نظر خواهد داشت و از طریق ارتباط بیسیم می‌‌تواند اطلاعات لازم درباره آنها در هر لحظه از بازی را به لوپتگی انتقال دهد.

لوپتگی پس از اخراج از تیم ملی اسپانیا، دستیارانش را هم همراه خود به سانتیاگو برنابئو برده است که شامل پابلو سانس، آلبرت سلادس، اسکار کارو و پپه کنده می‌شوند. او اما یک نفر دیگر را هم به فهرست اضافه کرده که در تحلیل‌های فنی و آنالیز بازی‌ها به او کمک کند. لوپتگی زمانی که سرمربیگری ماتادورها را برعهده داشت با گونسالو آشنا شد و از آن زمان او چشم بینای لوپتگی روی سکوها بوده است. گونسالو قبل و بعد و حتی در حین بازی‌ها می‌تواند پیام‌های صوتی را به گوشی که پابلو سانس استفاده می‌کند ارسال کند و سانس هم این اطلاعات و آمارها را در اختیار لوپتگی قرار می‌دهد. این همان کاری بود که سلادس در جام جهانی – پس از صدور مجوز استفاده از تکنولوژی تعامل بیسیم میان مربیان از سوی فیفا – برای فرناند ایه‌رو انجام می‌داد.

اسپانیا تیم ملی جام جهانی رئال مادرید سانتیاگو برنابئو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر