کد خبر: 661142 A

مسابقات پرشین لیگ با مشخص شدن تیمهای قهرمان به اتمام رسید.

به گزارش ایلنا، مسابقات پرشین لیگ امسال هم با همت جمعیت امام علی(ع) با حضور بچه های کار، بی سرپرست و بدسرپرست در دانشگاه شهید بهشتی به انجام رسید و تیمهای برنده در سه رده نونهالان، نوجوانان و جوانان مشخص شدند.

در این دوره از مسابقات هم تیمهای مختلفی از اقصی نقاط کشور حاضر شده بودند و در کنار هم به رقابت پرداختند. تهران در این دوره از مسابقات 9 تیم نونهال، 7 تیم نوجوان و 7 تیم جوان را از مناطق شمال، غرب، جنو و مرکز، جنوب شرق و حومه راهی مسابقات کرده بود. از 11 استان دیگر هم در این رقابت ها تیمهایی حضور داشتند که به تفکیک در نونهالان 9 تیم، در نوجوانان 9 تیم و در جوانان 5 تیم شرکت کرده بودند.

این تیمها در رده های مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند و حاصل این مسابقات جذاب که استعدادهای فراوانی در آنها یافت می شد بدین ترتیب بود:

نونهالان: کردستان(قهرمان)، فرحزاد، شهرری/آمل

نوجوانان: کردستان(قهرمان)، فرحزاد، دروازه غاز/لب خط

جوانان: دروازه غار(قهرمان)، شیراز، ملک آباد/بلوچستان

مسابقات فینال این رقابت ها با حضور علیرضا فغانی داور سرشناس فوتبال کشورمان به انجام رسید.

این مسابقات هر ساله با همت اعضای جمعیت امام علی به انجام می رسد و تعداد کثیری از کودکان و نوجوانان کار، بی سرپرست و بدسرپرست درگیر این رقابت ها می شوند و اگر نگاه ویژه تری به این بازی ها از طرف ورزشکاران و استعدادیاب ها صورت بگیرد می توان پدیده های زیادی را مشاهده کرد.

12

13

14

15

16

 

18

 

17

پرشین لیگ بچه های کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر