کد خبر: 661050 A

اولین بازی تدارکاتی تیم ملی مشخص شد؛

تیم ملی فوتبال کشورمان در دیداری تدارکاتی به مصاف ازبکستان خواهد رفت.

به گزارش ایلناف مرحله اول اردوهای آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران برای جام ملتهای 2019 آسیا از 9 شهریور در تهران آغاز می‌شود و کارلوس کی‌روش هم برای نهایی کردن بحث تمدید قرارداد خود و برنامه‌های تیم ملی چهارشنبه هفته جاری به کشورمان باز می‌گردد تا از جمعه تمرینات تیمش را آغاز کند.

طبق برنامه قرار است تیم ملی فوتبال کشورمان در جریان این اردوی 13 روزه 2 بازی تدارکاتی هم در روزهای 15 و 19 شهریور برگزار کند اما تاکنون نام حریفان تیم ملی و همچنین محل برگزاری اردوی اول تیم ملی به صورت قطعی مشخص نشده است.

با این وجود مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی بدون ذکر تاریخ برگزاری بازی، از ازبکستان به عنوان حریف ایران در دیدار تدارکاتی نام برد.

به نظر می‌رسد ازبک‌ها 15 شهریور به مصاف شاگردان کی روش می‌روند. این تیم با نفرات زیر 23 سال خود پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه در دیداری تدارکاتی با ایران رو به رو شد که ملی پوشان کشورمان با تک گل روزبه چشمی موفق شدند حریف را شکست دهند.

تیم ملی فوتبال ازبکستان که به تازگی با هکتور کوپر، سرمربی آرژانتینی سابق تیم ملی مصر و تیم‌های اینترمیلان، والنسیا و پارما قرارداد امضاء کرده است در گروه اول جام ملتهای آسیا با ژاپن، عمان و ترکمنستان هم گروه است. جایی که ایران باید در گروه سوم این رقابت‌ها با عراق، ویتنام و یمن بازی کند.

 

تیم ملی ایران جام ملت های آسیا تتیم ملی ازبکستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر