کد خبر: 661043 A

سرپرست استقلال در گفتگو با ایلنا مدعی شد:

حاجیلو درباره آخرین شرایط طلبکاران و احتمال حذف این تیم از آسیا گفت: با پیگیری هایی که مسوولان استقلال در این باره انجام داده‌اند نیمی از این موضوع برطرف شده

اصغر حاجیلو سرپرست استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص دیدار فردای این تیم مقابل السد قطر در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: بازی سختی را در پیش داریم. باید بتوانیم در این دیدار سه امتیاز را کسب کنیم تا در بازی برگشت خیالمان از صعود راحت باشد.

وی ادامه داد: تیم السد بازیکنان بسیار خوبی دارد. آنها از نظر امکانات شرایط خوبی دارند و می‌آیند که در تهران امتیاز کسب کنند اما من مطمئن هستم به حضور هواداران در ورزشگاه به هیچ تیمی باج نخواهیم داد.

سرپرست استقلال در خصوص حضور ژاوی  و گابریل از السد قطر تصریح کرد: درست است که این بازیکنان خیلی بزرگ هستند اما ما در استقلال 22 ستاره داریم که همگی تلاش می‌کنند تیم به موفقیت برسد. ژاوی چندین بار در ایران مقابل تیم‌های ما به میدان رفته است و هیچ گاه هم نتوانسته موفقیتی را کسب کند. امیدوارم این اتفاق در بازی فردا هم بیفتد.

حاجیلو درباره آخرین شرایط طلبکاران و احتمال حذف این تیم از آسیا افزود: با پیگیری هایی که مسوولان استقلال در این باره انجام داده‌اند نیمی از این موضوع برطرف شده و مطمئن باشید در ادامه هم خطری استقلال را تهدید نخواهد کرد. من روز گذشته در محل باشگاه بودم و وقتی صادقی به باشگاه آمد خیلی راحت بخش عظیمی از طلبش را بخشید و این نشان می‌دهد این بازیکنان هنوز هم به استقلال تعصب دارند.

 

استقلال اصغر حاجیلو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر