کد خبر: 660968 A

هافبک سپیدرود رشت ابراز امیدواری کرد با آغاز تمرینات زیر نظر علی کریمی سرخپوشان رفته رفته به نتایج موفق دست پیدا کنند و از قعر جدول فاصله بگیرند.

محمد رضا مهدوی در گفت و گو با ایلنا، درباره شکست مقابل استقلال خوزستان در هفته پنجم لیگ برتر گفت: اشتباه فردی هم جزوی از فوتبال است و شرمنده هواداران هستیم که با شکست در این دیدار نتوانستیم از قعر جدول فاصله بگیریم. شرایط سخت بود و بازیکنان در چند ثانیه انگیزه‌شان را از دست دادند و پس از گل اول به این باور نداشتیم که می‌شد نتیجه را عوض کنیم.

او ادامه داد: فکر می‌کنم این زرنگی بازیکن حریف بود که تکل دقیق توپ را از رضا نورمحمدی گرفت و دومین گل را زد تا شیرازه تیم ما از هم بپاشد.

هافبک سپیدرود درباهر آغاز تمرینات سپیدرود با علی کریمی گفت: خداراشکر علی آقا به خانه برگشتند و از وضعیت بلاتکلیفی خارج شدیم. همانطور که فصل گذشته با ایشان از بحران خارج شدیم امسال هم اینگونه می‌شود. برنامه تمرینات ما منظم شده و قرار است برنامه‌های از این به بعد روی روند خوبی پیش می‌رویم. این هفته بازی داخل خانه داریم و با وجود ایشان حتما ورزشگاه یکدست قرمز می‌شود و با پیروزی شروع دوباره خواهیم داشت.

مهدوی گفت: آقای نوین، مالک قبلی باشگاه هیچ چیز از فوتبال نمی‌دانست و دو دوست نزدیک مالک باشگاه تصمیم داشتند او برای تیمداری اقدام کند. می‌خواستند برای پیشرفت تیم پول پرداخت کنند که وضعیت واضح است و تنها قسمتی از طلب‌های فصل گذشته را پرداخت کردند. به هر حال از تیم ما جدا شدند و امیدواریم با جدایی آنها اتفاق‌ها خوب برای ما رخ بدهد.

بازیکن سپیدرود درباره مالکیت دوستان علی کریمی اظهار داشت: ما در حال حاضر همه ما انتظار داریم کمک هایی از مسئولان شهری و استانی برای ما در نظر گرفته شود تا از امکانات بتوانیم استفاده کنیم. امیدواریم مسئولان پشت کریمی را خالی نکنند و حالا که ایشان به تیم برگشته بتوانیم بهترین نتایج را برای تیم رقم بزنیم و از قعر جدول فاصله بگیریم.

محمدرضا مهدوی سپیدرود رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر