کد خبر: 660818 A

لژیونر ایرانی شب گذشته آمار حضور در مسابقات لیگ برتر انگلیس را به 35 دقیقه افزایش داد.

به گزارش ایلنا، هفته سوم لیگ برتر انگلیس شب گذشته با شش دیدار پیگیری شد و در کنار بازی مهم آرسنال و منچسترسیتی، لیورپول هم با برایتون مصاف داد. حریفی که هفته گذشته نشان داد کم خطر هم نیست و برخلاف آنچه تصور می‌شد منچستریونایتد را با نتیجه 3 بر دو در هم کوبید.

دیدار هفته سوم لیگ برتر فرصت مناسبی بود تا طرفداران ایرانی علیرضا جهانبخش، شاهد اولین حضور ملی پوش جوان در ترکیب ثابت تیم برایتون باشند اما سرمربی ترجیح داد او بازی را از روی نیمکت آغاز کند و به جای گران‌ترین خرید تابستانی باشگاه سولمون مارچ در ترکیب اصلی جای بگیرد.

جهانبخش از دقیقه 75 بازی وارد زمین مسابقه شد و به نظر می‌رسد چون هنوز به آمادگی کامل دست پیدا نکرده و با جو فوتبال انگلیس کاملا آشنا نیست کاردفنی برایتون ترجیح بدهد تا چند هفته آینده بدین گونه از ستاره ایرانی استفاده شود. او طی دو تجربه‌ای که در ترکیب برایتون داشته در پست وینگر چپ بازی کرده و برخلاف هلند که در سمت راست خط حمله قرار می‌گرفت فضای جدیدی را تجربه می‌کند.

لژیونر ایرانی از سایت برایتون ایندپندت نمره شش را پس از تنها 15 دقیقه قرار گرفتن مقابل لیورپول کسب کرد و این سایت ضمن اشاره به تقابل او با محمد صلاح که بازیکن ایرانی برنده بود اعلام کرده او طی هفته‌های آینده می‌تواند با نمایش دقیق‌تر همه را شگفت زده کند.

جهانبخش در هفته اول لیگ برتر انگلیس 20 دقیقه فرصت بازی برابر واتفورد را پیدا کرد ولی در دومین مسابقه فصل در حالی که پیش‌بینی می‌شد جزو ترکیب تیمش برابر منچستر یونایتد باشد، اما حتی به‌عنوان بازیکن تعویضی هم وارد زمین شد.

در هفته دوم آقای گل لیگ هلند با نگظر سرمربی برایتون با وجود اینکه او پس از اتمام لیگ هلند در جام جهانی حضور داشت و استراحت کافی نداشته، تصمیم گرفت به همراه تیم امیدهای باشگاه مقابل آرسنال قرار بگیرد که اولین تجربه حضور فیکس در ترکیب مسابقات لیگ انگلیس را اینگونه تجربه کند.

ستاره 25 ساله شنبه هفته آینده به احتمال در ترکیب اصلی مقابل فولام جای بگیرد یا حداقل زودتر در جریان بازی از نیمکت جدا شود. تیم فولام که با پایان مسابقات فصل گذشته چمپیونزشیپ به لیگ برتر صعود کرده آخرین لژیونر ایرانی پیش از معرفی جهانبخش را در ترکیب خود داشت. اشکان دژاگه در بازگشت از تیم العربی قطر به انگلیس به تیم فولام پیوسته بود.

علیرضا جهانبخش هفته سوم لیگ برتر انگلیس برایتون انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر