کد خبر: 660431 A

ژوزه مورینیو اگرچه در تابستان امسال به هدف خود برای خرید یک مدافع میانی جدید نرسید اما در بازار نقل و انتقالات بعدی می‌تواند تیمش را تقویت کند.

به گزارش ایلنا، نشریه سان انگلیس نوشته است که باشگاه منچستریونایتد به سرمربی پرتغالی‌‌اش وعده داده که در ماه ژانویه برای او بازیکنان مورد نیازش را خریداری کند اما به یک شرط: اینکه او دست روی بازیکنی بگذارد که قیمتش به اندازه توانایی‌هایش باشد. آقای خاص تابستان امسال به شدت خواهان جذب یک مدافع میانی بود اما بازیکنانی که او روی آنها دست گذاشت - هری مگوایر از لسترسیتی، یری مینا از بارسلونا و توبی آلدرویرلد از تاتنهام - قیمت‌هایی نجومی داشتند که باشگاه را از خریدشان منصرف کرد. به همین دلیل او به بازیکن مد نظرش نرسید. یونایتد با خرید مدافع جدید در ماه ژانویه مخالف نیست اما دوباره نمی‌خواهد مدافعانی مانند اریک بایی و ویکتور لیندلوف بخرد که عملکردشان در هفته دوم لیگ برتر مقابل برایتون، نه تنها اعتبار خود آنها بلکه تصمیم مورینیو برای خریدشان را زیر سوال برد.

در میان سه گزینه‌ای که مورینیو می‌خواست، آلدرویرلد 29 ساله محتمل‌ترین گزینه است چرا که او در ماه ژانویه تنها 6 ماه دیگر با تاتنهام قرارداد خواهد داشت و به این ترتیب می‌تواند با هر تیمی که بخواهد وارد مذاکره شود به شرط آنکه تا آن زمان قراردادش را تمدید نکند. این یعنی که منچستریونایتد می‌تواند مدافع بلژیکی تاتنهام را با قیمتی بسیار پایین‌تر از آنکه این باشگاه لندنی در تابستان روی او گذاشته بود، بخرد.

ژوزه مورینیو منچستریونایتد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر