کد خبر: 660400 A

باشگاه رئال مادرید برای خرید ایاگو آسپاس، مهاجم اسپانیایی لیورپول با این تیم انگلیسی به توافق رسیده‌ و قصد دارد با او جالی خالی کریستیانو رونالدو که تابستان امسال به یوونتوس رفت را پر کند.

به گزارش ایلنا، آسپاس در وفق دادن خودش به شرایط زندگی در مرسی ساید مشکل داشت اما از زمانی که به سلتاویگو پیوست دوباره اوج گرفت تا جایی که سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا، خولن لوپتگی را متقاعد کرد که از او برای بازی در جام جهانی دعوت کند. حالا لوپتگی دوباره قصد دارد با آسپاس کار کند و رئال مادرید هم تمایل دارد بخشی از 100 میلیون پوند فروش رونالدو را برای خرید او خرج کند.

طبق ادعای برنامه تلویزیونی چیرینگیتو دخوئگوس، رئال مادرید آسپاس را به‌عنوان گزینه دوم خود در نظر گرفته است تا اگر به هر دلیل در جذب گزینه اولش که رودریگو از والنسیا است، ناکام بماند برای خرید او اقدام کند و شرایط انتقال او به سانتیاگو برنابئو هم فراهم شده است. رئال مادرید با وجود مذاکره مستقیم با آسپاس، هنوز باید با سلتاویگو هم درباره این بازیکن مذاکره و نظر این باشگاه را جلب کند. آسپاس در 126 بازی‌اش برای سلتاویگو در سه فصل اخیر 67 گل زده است.

رئال مادرید رونالدو ایاگو آسپاس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر