کد خبر: 660359 A

تیم مشکی‌پوشان به علت همکاری نکردن اسپانسر تیم، برای بازی امروز (شنبه) مقابل کارون اروند خرمشهر به این شهر سفر نکرد.

به گزارش ایلنا، آرمین رهبر، مدیر تیم فوتبال مشکی پوشان مشهد درباره نرفتن این تیم مشهدی به خرمشهر گفت: اسپانسر تیم در آخرین لحظه اعلام کرد با باشگاه همکاری نمی‌کند  و این در حالی بود که ما فکر می‌کردیم او بلیت‌ها را گرفته و شرایط را مهیا کرده است. سفر به خرمشهر خاص و دور بود، باید قبل از سفر برنامه‌ریزی می‌شد و ما نمی‌توانستیم یک روز باقی مانده به بازی برای تیم بلیت بگیریم اما برای بازی‌های آینده قطعا باشگاه تصمیم جدی خواهد گرفت و اتفاقات خوبی می‌افتد.

او ادامه داد: اگر اسپانسر تیم زودتر اعلام می‌کرد این اتفاق نمی‌افتاد، ایشان پنج‌شنبه خبر قطع همکاری خود را دادند و این در حالی بود که ما فکر می‌کردیم او بلیت تهیه کرده، وقتی خبر را داد ما هیچ راه چاره‌ای نداشتیم و نمی توانستیم بچه ها را دو سه نفری با پروازهای مختلف بفرستیم چون ریسک آن بالا بود.

وی در خصوص اسپانسر باشگاه تصریح کرد: باید بگویم ایشان اول به عنوان اسپانسر آمد و بعد در خواست خرید امتیاز داد اما چون شرایط مناسبی نداشت درخواست خرید امتیاز وی قبول نشد و با این وضعیت وی قرارداد اسپانسری خود را نیز لغو کرد و همه این اتفاقات روز قبل از  بازی افتاد و فرصتی برای جایگزینی ایشان نبود.

 

مشکی پوشان مشهد آرمین رهبر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر