کد خبر: 660261 A

صنعت نفت سومین تیم خوزستانی بود که در سه هفته پیاپی مانع پیروزی پرسپولیس شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پرسپولیس در 5 هفته گذشته از لیگ برتر 2 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده و با 9 امتیاز در رتبه سوم قرار گرفته است.

به جز بازی هفته ابتدایی سرخپوشان با پدیده که با پیروزی یک بر صفر شاگردان برانکو همراه بود، پرسپولیس 4 دیدار بعدی خودش را با 4 تیم خوزستانی لیگ برتر انجام داد که تنها در همان دیدار اول با فولاد توانست به برتری 3 بر صفر برسد و 3 دیدار دیگر با تساوی و عدم موفقیت این تیم در کسب 3 امتیاز همراه بود.

سرخپوشان تهرانی در غدیر اهواز و در یک روز پر برخورد و پر حادثه به تساوی بدون گل برابر استقلال خوزستان بسنده کرد و در بازی بعدی در آزادی مقابل نفت مسجد سلیمان هم به تساوی بدون گل دست یافت و در هفته جاری هم مقابل صنعت نفت یک - یک مساوی کرد.

با وجود اینکه این دیدارها روی کاغذ برای پرسپولیس سبک به نظر می‌رسیدند و عنوان می‌شد این تیم می‌تواند با استفاده از این فرصت از سایر رقبا فاصله گرفته و شرایط خوبی برای نتیجه‌گیری در نیم فصل اول برای خودش رقم بزند ولی در عمل به شکل دیگری در آمد و 3 توقف پیاپی برای این تیم هم باعث شد صدر جدول از دست برود و هم تیم‌های دیگر هم به شاگردان برانکو نزدیک شوند.

پرسپولیس هفته ششم باید در آزادی به مصاف نساجی برود و باید دید پایان کار با خوزستانی‌ها با پایان ناکامی همراه خواهد بود یا نه.

پرسپولیس صنعت نفت استقلال خوزستان نفت مسجدسليمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر