کد خبر: 660231 A

مدافع تراکتورسازی در دیدار با سپاهان گل تساوی بخش تیمش را به ثمر رساند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، دانیال اسماعیلی‌فر، مدافع راست تراکتورسازی روز گذشته موفق شد در دقایق پایانی بازی با سپاهان گل دوم و تساوی بخش تیمش را به ثمر رسانده و مانع از رسیدن میزبان به 3 امتیاز شود.

گل اسماعیلی‌فر روی شوت زیبایی به ثمر رسید که از بیرون محوطه جریمه زد و نیازمند را مجبور به تسلیم کرد.

این گل علاوه بر اینکه توانست یک امتیاز با ارزش خارج از خانه برای تراکتورسازی به همراه داشته باشد، می‌تواند انگیزه‌های شخصی هم برای اسماعیلی‌فر داشته باشد که به ثمر رسیدن آن را برایش شیرین‌تر کند.

اسماعیلی‌فر یکی از 3 بازیکنی بود که نیم فصل لیگ قبلی از ذوب آهن به تراکتورسازی رفت و تیمش را در شرایط سختی تنها گذاشت و این موضوع بارها مورد گلایه قلعه‌نویی قرار گرفت.

سرمربی وقت ذوب‌آهن در مصاحبه‌های خود بارها گفت که آن 3 بازیکن فکر و ذکرشان پیش ذوب آهن نبود و به همین دلیل تیمش در نیم فصل اول 8 نفره به میدان می‌رفت. انتقادی که اگرچه با پاسخ آن 3 بازیکن همراه نبود ولی به وضوح باعث دلخوری‌شان شده بود.

اسماعیلی‌فر انگیزه زیادی برای بازی مقابل تیم قلعه‌نویی داشت و در شرایطی که تراکتورسازی روز به روز پرمهره‌تر می‌شود باید برای حفظ جایگاهش در ترکیب اصلی تلاش کند و گلش به سپاهان کمک زیادی به این موضوع می‌کند.

تراکتورسازی تبریز امیر قلعه‌نویی دانیال اسماعیلی‌فر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر